ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Коли надто багато галасу - виникають питання...

Як уже говорилося в чаті, дядямішізм - це нове віяння революційного часу. Таких дядів міш розвелося, як сєроводорода, не один дирижабль заправити можна.
Є такий анекдот: "Кажуть люди, що я глуха, а я ж почула, як хтось набзд.ів..". Так і наш головний "радист" - дядя Міша-дІрІжОр, коптить, аж Київ трясеться, щоб навіть глухі почули.
Пролежавши без толку на путях, почухавши потилицю, отримавши посрача від свого райрадівського ляльковода, революційне явище нашого району вхурделило на Київ, аж курява стовпом стала.
Та не пішкодрала, а з комфортом, як культурна sволоч ( у автобусі відділу культури). Хто давав дозвіл на рейс культурному автобусу історія замовчує, так само, як і ні пари з вуст, хто ХВінансонув цю недешеву ( з огляду на вартість палива і обслуговування автобусу) поїздку.
Це вже я скромно мовчу про безсоромний писок таксиста, що керує РБК, який наліво та направо тикає той автобус то антимайданівські дірки то в дядімішинські…
Оскільки граблемаханням дядя Міша-дІрІжОр вже володіє досконало, то, кажуть люди, що він вирішив не якимось шісткам київським виграблювати свої тези. Ні!
Як талановитий шилихвіст, дІрІжОр причуняв покоряти не кого-небудь, а самОго шоколадного зайця України.
І плакав, і чмакав, і слиною розлітався на всі боки, рвав на грудях лапсердачок, і пускав крокодилячу сльозину горьовану народну, а все через те, що "на серці пустота, хоч навколо й красота, бо не має в нас Нашого голови рда".
При цьому косив єврейським прищуром, щоб обрахувати, який гостинець отримає собі, якщо раптом шоколадний заєць стане президентом, і хвалив його там, і чоботята заячі виціловував - все в кращих традиціях дядімішізма.
Теля ще в гузні, а дядя Міша-дІрІжОр уже з довбнею стоїть. Все, як у народній приказці.
Тільки хочеться запитати, щось такого охрененного і захмарного отримає новий Наш голова, якщо такий ось сир-бор за те місце закрутився?
Це вже я боюсь навіть подумати, чим же той місцевий голова рда буде розплачуватися за такі от революційні інвестиції в його призначення...


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1118
Теги: посада голови рда, дядя Міша, лапсердачок, крокодиляча сльоза, все хитром, Гребінка, автобус відділу культури, Маленькі історії маленького міста, галасНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg