ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Анатолій Чернишенко Початок зими нагадує нам за щорічну подію – Міжнародний день осіб з інвалідністю

Присвячується Міжнародному дню осіб з інвалідністю

Життя кожної людини цікаве і неповторне. Доля кожного складається по-різному. Декому, нажаль, довелося сповна випити чашу горя, боротися з несправедливістю, недугами і постійно сподіватися на краще. Та практика показує, що особи з інвалідністю можуть бути і бувають повноцінними та високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
 
Анатолій Чернишенко
 

Так, при Гребінківському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області, який надає різноманітні  види соціальних  послуг особам з інвалідністю та громадянам похилого віку,  віддано працюють 7 осіб з інвалідністю, серед яких соціальний працівник, особа, що займається волонтерською діяльністю, оптиміст по життю  – Чернишенко Анатолій Романович.

Доля хлопця була не надто прихильною до нього. З дитинства – отримав інвалідність. Втрата батьків ще зовсім в юному віці наклали негативний відбиток на фізичному та емоційному стані юнака. Виховувався з дідусем та бабусею, які й вселили онукові паросток надії на краще та повноцінне майбутнє.

 В 2010 році під час навчання в Харківському обліково – економічному технікомі за спеціальністю «Соціальна робота», розпочав свою трудову діяльність соціальним працівником відділення соціально-побутової адаптації (зараз перейменовано на  відділення денного перебування)  Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області. На даній посаді працює і в даний час.

Анатолій Чернишенко


Жага до підвищення свого професійного рівня привели Анатолія  в 2014 році до Чернігівського національного технологічного університету за напрямом підготовки – «Соціальна робота», де він вже більш поглиблено оволодів професійними та організаторськими навичками соціального працівника. На той час, хлопець твердо розумів, що проходячи крізь терни своєї нелегкої життєвої долі – він повинен бути біля людей, і для людей.

На даний час життя хлопчини – оптиміста проходить під девізом: «Я корифей власного життя. Кожен з нас таким є, тільки – у просторі свого буття!». За покликом душі займається волонтерською діяльністю – подає руку допомоги тому, хто цього потребує.

Крім роботи, має власне захоплення – відеозйомки всіляких заходів,    мальовничих місць та гарних  містечок, по яких подорожує.  


 

Анатолій Романович дуже чуйний, милосердний,  оптимістичний  чоловік, який вже давно заробив шану і авторитет серед колег та люду, які мали змогу спілкуватися з ним.
 
«Шлях до успіху – не пряма бігова доріжка, скоріше гвинтові сходи, іноді досить круті.  Тому знайти своє місце в житті, домогтися професійних результатів нелегко навіть здоровій людині. А як доводиться людині з інвалідністю – важко навіть уявити. Але я – щаслива людина. Щасливий своєю родиною, людьми,  які мене оточують, тим, що маю роботу за спеціальністю, займаюсь улюбленою справою, яка приносить радість, користь і задоволення мені та оточуючим» -  переконливо стверджує Анатолій Чернишенко.

А планів на майбутнє у Анатолія дуже багато: реалізувати себе у відеосфері, знайти свою другу половинку та інше.  Тож, хочеться побажати  нашому колезі здоров’я та натхнення, аби всі плани та задуми обов’язково здійснилися.   

Заступник директора Гребінківського районного
територіального центру
О. КолотюкСхожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 1018
Категорія: Неординарні особистості Гребінківщини
Теги: соціальний працівник, інвалідність, терцентр, Соціальна робота, Гребінка


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/07542000.jpg

Коли світ визнав Росію божевільною, мамчині фашисти вигадали новий слоган: "Нам не соромно". Футболки роблять із таким написом і не тільки

/_sf/14/09303484.jpg

Ідеї ​​святкування Дня Закоханих для пар із Гребінки

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!

/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/67173541.jpg

Те, що влаштував Путін, є непоправним. Від Росії відвернувся без перебільшення весь світ

/_sf/14/25460328.jpg

Про Чорнобаївку без жартів

/_sf/14/35411657.jpg

Причины поехать в Турцию

/_sf/14/03356211.jpg

Ракетний комплекс "Нептун" знищили крейсер "Москву" зсередини і не залишили жодних шансів на спасіння

/_sf/14/35308262.jpg

Что посмотреть в Трускавце. Санаторий Карпаты

/_sf/14/37513609.jpg

«Деренивская купель» – модный и современный санаторийЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Как ухаживать за орхидеями

/_pu/66/27919520.jpg

Три підгодівлі – і морквина виросте, вел...

/_pu/65/68082107.jpg

Дайте огіркам соду та сіль, щоб збирати ...

/_pu/63/68444284.jpg

Цього не вистачає малині навесні: чим пі...

/_pu/63/82559154.jpg

5 причин, чому в сучасному світі складно...

/_pu/63/88052829.jpg

Домашня кішка: тримайте кішку в приміщен...

/_pu/65/92535957.jpg

Як дачники використовують харчову соду п...

/_pu/63/29661752.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Що посадити поряд з трояндами, щоб відля...

/_pu/62/50342908.jpg

Ближче до тіла? Чоловічі ерогенні зони

/_pu/64/58755961.jpg

5 фруктів, які шкодять фігурі більше, ні...

/_pu/63/90817092.jpg

Влітку пригощатимете всіх сусідів, якщо ...

/_pu/63/07881723.jpg