ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Анатолій Чернишенко Початок зими нагадує нам за щорічну подію – Міжнародний день осіб з інвалідністю

Присвячується Міжнародному дню осіб з інвалідністю

Життя кожної людини цікаве і неповторне. Доля кожного складається по-різному. Декому, нажаль, довелося сповна випити чашу горя, боротися з несправедливістю, недугами і постійно сподіватися на краще. Та практика показує, що особи з інвалідністю можуть бути і бувають повноцінними та високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
 
Анатолій Чернишенко
 

Так, при Гребінківському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області, який надає різноманітні  види соціальних  послуг особам з інвалідністю та громадянам похилого віку,  віддано працюють 7 осіб з інвалідністю, серед яких соціальний працівник, особа, що займається волонтерською діяльністю, оптиміст по життю  – Чернишенко Анатолій Романович.

Доля хлопця була не надто прихильною до нього. З дитинства – отримав інвалідність. Втрата батьків ще зовсім в юному віці наклали негативний відбиток на фізичному та емоційному стані юнака. Виховувався з дідусем та бабусею, які й вселили онукові паросток надії на краще та повноцінне майбутнє.

 В 2010 році під час навчання в Харківському обліково – економічному технікомі за спеціальністю «Соціальна робота», розпочав свою трудову діяльність соціальним працівником відділення соціально-побутової адаптації (зараз перейменовано на  відділення денного перебування)  Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області. На даній посаді працює і в даний час.

Анатолій Чернишенко


Жага до підвищення свого професійного рівня привели Анатолія  в 2014 році до Чернігівського національного технологічного університету за напрямом підготовки – «Соціальна робота», де він вже більш поглиблено оволодів професійними та організаторськими навичками соціального працівника. На той час, хлопець твердо розумів, що проходячи крізь терни своєї нелегкої життєвої долі – він повинен бути біля людей, і для людей.

На даний час життя хлопчини – оптиміста проходить під девізом: «Я корифей власного життя. Кожен з нас таким є, тільки – у просторі свого буття!». За покликом душі займається волонтерською діяльністю – подає руку допомоги тому, хто цього потребує.

Крім роботи, має власне захоплення – відеозйомки всіляких заходів,    мальовничих місць та гарних  містечок, по яких подорожує.  


 

Анатолій Романович дуже чуйний, милосердний,  оптимістичний  чоловік, який вже давно заробив шану і авторитет серед колег та люду, які мали змогу спілкуватися з ним.
 
«Шлях до успіху – не пряма бігова доріжка, скоріше гвинтові сходи, іноді досить круті.  Тому знайти своє місце в житті, домогтися професійних результатів нелегко навіть здоровій людині. А як доводиться людині з інвалідністю – важко навіть уявити. Але я – щаслива людина. Щасливий своєю родиною, людьми,  які мене оточують, тим, що маю роботу за спеціальністю, займаюсь улюбленою справою, яка приносить радість, користь і задоволення мені та оточуючим» -  переконливо стверджує Анатолій Чернишенко.

А планів на майбутнє у Анатолія дуже багато: реалізувати себе у відеосфері, знайти свою другу половинку та інше.  Тож, хочеться побажати  нашому колезі здоров’я та натхнення, аби всі плани та задуми обов’язково здійснилися.   

Заступник директора Гребінківського районного
територіального центру
О. КолотюкСхожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 1528
Категорія: Неординарні особистості Гребінківщини
Теги: соціальний працівник, інвалідність, терцентр, Соціальна робота, Гребінка


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/54877133.jpg

Заключні ігри з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

/_sf/14/88048165.jpg

Нове дослідження показало, як можна запобігти розумовій стомленості

/_sf/14/18628872.jpg

Карлсон висміяв слова Путіна про "денацифікацію"

/_sf/14/01271784.jpg

В чому різниця між військовозобов'язаним та призовником

/_sf/14/50421129.jpg

Це дійсно працює: коли треба наносити парфуми, щоб аромат тримався якнайдовше

/_sf/14/82774962.jpg

План робіт у саду та городі на квітень

/_sf/14/48545918.jpg

Що подарувати мамі на День матері: ідеї оригінальних подарунків

/_sf/14/57409420.jpg

Найкращі привітання з Великоднем: що побажати друзям, батькам та колегам

/_sf/14/68651316.jpg

Замовлення розв'язання задач швидка допомога

/_sf/14/31261542.jpg

Написання рефератуЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як доглядати за жирним волоссям: 7 порад...

/_pu/70/26656162.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg

Хто частіше страждає на психічні розлади...

/_pu/70/85335980.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg