ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, інформатики, екології
|
16 та 17 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, інформатики, екології та трудового навчання.
Учні закладів загальної середньої освіти громади отримали такі результати:
Правознавство
9 клас
- ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)
- ІІІ місце – Пісня Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Терещенко О.М.)
10 клас
- І місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)
- ІІ місце – Большун Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)
- ІІІ місце – Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)
11 клас
- І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)
- ІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)
Інформатика
11 клас
- І місце – Єремічук Руслан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ічанська О. Б.)
- ІІ місце – Северин Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Ічанська О. Б.)
Екологія
11 клас
- І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л. О.)
Трудове навчання (дівчата)
8 клас
- І місце – Шмиголь Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)
- ІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С.)
- ІІІ місце – Полушкіна Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С.)
- ІІІ місце – Ставицька Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)
9 клас
- І місце – Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С. )
- ІІ місце – Рябокінь Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)
- ІІІ місце – Сальник Марина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С. )
- ІІІ місце – Трофименко Христина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Калина Т. В.)
10 клас
- ІІ місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н. С.)
11 клас
- І місце – Куліш Валентина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)
- ІІ місце – Середа Світлана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)
- ІІІ місце – Огородня Дарина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Смирнова Л. П.)
Трудове навчання (хлопці)
8 клас
- І місце – Малинка Владислав, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М. І.)
- ІІ місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М. І.)
- ІІІ місце – Шевченко Данило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Петрусенко А. Ф.)
9 клас
- І місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч.Голик М. І.)
- ІІ місце – Гугля Владислав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч.Петрусенко А. Ф.)
10 клас
- ІІ місце – Назаренко Платон, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М. І.)
11 клас
- І місце – Рябченко Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Петрусенко А. Ф.)
Схожі матеріали:
|