Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Схуднення: як мати осину талію?

Вісцеральний жир непомітний. Тим не менш, загальний обсяг абдомінального жиру можна оцінити за допомогою КТ або МРТ. Щоб обмежити його накопичення, потрібні поради здорового глузду.


Схуднення: як мати осину талію?

Ми зберігаємо два типи жирової маси: ту, що розташована в найглибшій частині шкіри (підшкірний жир), і так звану вісцеральну. Остання розташована в черевній порожнині, під м'язами черевної стінки; між нашими органами (кишечник, печінка, шлунок) або на стінках наших артерій. Вісцеральний жир може спричинити дисфункції наших органів, зокрема печінки, що може призвести до резистентності до інсуліну та діабету типу 2. Цей тип жиру також набагато рухливіший, ніж підшкірний жир: він більше циркулює в крові, таким чином збільшуючи рівень тригліцеридів і холестерину в крові. До менопаузи жінки відносно захищені від цих ризиків завдяки естрогену.

Ці гормони, що виділяються яєчниками, забезпечують формування, підтримку і функціонування статевих органів і грудей у ​​жінок. Але після менопаузи зниження рівня естрогену сприяє вісцеральній локалізації жирової маси. Це сприяє підвищенню ризику серцево-судинних захворювань у жінок.

Зберігання в черевній порожнині: кілька факторів

Крім того, якщо чоловіки від природи накопичують жир в області живота, то жінки більше накопичують його в області стегон і сідниць. Ця тенденція змінюється з сорока років, особливо коли жінка наближається до менопаузи: гормональні зміни, які відбуваються в цей період життя, сприяють накопиченню жиру в області живота. Крім менопаузи, інші явища сприяють тому, що жир осідає, переважно, в черевній порожнині.

Стрес викликає підвищене вироблення гормону кортизолу. Останній сприяє накопиченню жиру в області живота. Крім того, менопауза іноді супроводжується побічними ефектами, з якими важко жити (перепади настрою, припливи тощо).

Це також збігається з періодом життя, який може бути важким: від'їзд дітей, вихід на пенсію або смерть батьків...

Тому під час менопаузи нерідко відчувати певний дискомфорт і стрес. Це знову ж таки сприяє накопиченню вісцерального жиру.

У деяких жінок вигини живота з’являються рано, задовго до менопаузи. Частково це явище пояснюється спадковістю. Крім того, жінки-курці накопичують більше абдомінального жиру, ніж інші, оскільки нікотин порушує вироблення естрогену в організмі.

Обмежити споживання фруктози

Схуднення: як мати осину талію?

Вісцеральний жир непомітний. Тим не менш, загальний обсяг абдомінального жиру можна оцінити за допомогою КТ або МРТ. Щоб обмежити його накопичення, потрібні поради здорового глузду.

Перш за все, необхідний якісний сон. Недолік сну викликає стрес і, отже, збільшення виробництва кортизолу. З поживної точки зору добре відомо, що поживна речовина сприяє накопиченню жиру в області живота. Особливо це стосується фруктози.

Цей поширений цукор у нашому раціоні природним чином присутній у свіжих фруктах і сухофруктах. Він міститься в харчовій промисловості, наприклад, в сиропі агави або кленовому сиропі, в меді або у формі глюкозно-фруктозного сиропу в більшості перероблених продуктів з додаванням цукру: цукерки, печиво, сурімі, газовані напої, морозиво, фруктові йогурти…

Надлишок фруктози шкідливо для здоров'я. Вживання фруктів слід обмежити двома-трьома порціями на день. Також необхідно уникати, наскільки це можливо, оброблених продуктів і підсолоджувачів, багатих на фруктозу.,,,


Схуднення: як мати осину талію?
 

Відновіть баланс пластини прийому їжі

Щоб уникнути збільшення талії, ви, очевидно, повинні бути пильними щодо збільшення ваги. Кілька загальних порад допоможуть обмежити накопичення зайвих кілограмів. Під час кожного прийому їжі ви повинні переконатися, що на тарілці містяться всі групи продуктів: білки (м’ясо/риба/яйця тощо), овочі та крохмаль. Однак завжди необхідно давати вдвічі більше овочів, ніж крохмалистих продуктів, оскільки клітковина, яка в них міститься, уповільнює травлення та гарантує хороше насичення від одного прийому їжі до іншого.

Крім того, не варто пропускати прийом їжі, навіть якщо ви голодні. Оскільки організм наздоганяє наступний прийом їжі, стимулюючи апетит, і накопичує більше жиру, ніж потрібно. Проте, коли ви не голодні, ви можете взагалі відмовитися від прийому їжі, будь то сніданок, обід чи вечеря. Найважливіше — прислухатися до своїх харчових відчуттів, тобто до внутрішніх сигналів голоду та насичення.

Уникайте дієтичних помилок

Молочні продукти, з іншого боку, захищають від збільшення жиру, зокрема тому, що вони містять кальцій. Всупереч поширеній думці, ви не повинні вживати знежирене молоко, якщо хочете схуднути або зменшити талію. Напівзнежирене молоко необхідно, оскільки воно містить корисні жири з протизапальними властивостями.

Так само не захищають від набору ваги молочні продукти (йогурти, білі сири, скир тощо) з 0% жирністю. Тому не слід зловживати ними під приводом того, що вони не містять жиру. Тому що вони залишаються калорійними.

Проблеми «корекції тіла»


Схуднення: як мати осину талію?

Незважаючи на дотримання правил гігієни та дієти, черевний жир може протистояти. Ось тут і вступає в гру технологія з розробкою в останні роки енергетичних пристроїв, здатних буквально без зусиль розтоплювати жир, викликаючи лізис адипоцитів. Лізис адипоцитів полягає в елімінації жирових клітин або адипоцитів, завдаючи їм такого стресу, що це призводить до явища апоптозу або самознищення цих клітин.

Набагато менш інвазивний, ніж ліпосакція, тому ми спостерігали появу кріоліполізу або застосування інтенсивного холоду за допомогою Coolsculpting (Allergan) або, навпаки, тепла, що забезпечується гіпертермічним лазером за допомогою SculpSure (Cynosure). Мікрохвильові печі або Coolwaves від onda (Deka), а останнім часом високочастотні сфокусовані електромагнітні хвилі з Emsculpt (BTL) збагатили пропозицію лікування жиру.

Таким чином, усі ці пристрої дозволяють ремоделювати тіло або контурувати його без шрамів чи хірургічного втручання, але будьте обережні, за дуже конкретних показань і, звичайно, в кабінеті лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна схуднути, кохаючись

Сухофрукти та горіхи (волоські, фундук, мигдаль та ін.) містять багато клітковини. Вони цікаві при невеликому голоді, як частина перекусу.

Але знову ж таки, ви не повинні споживати їх надмірно, оскільки вони містять багато жиру. Рекомендована порція становить від 20 до 30 грамів на день (наприклад, 5 мигдаль). Воно має поміститися у вашій долоні.
Увечері слід відмовитися від алкоголю і занадто жирної їжі. На додаток до ризику накопичення жиру в животі в довгостроковій перспективі, вони подовжують тривалість травлення і, таким чином, послаблюють сон. Нарешті, не забувайте практикувати регулярні фізичні навантаження. Не потрібно робити марафон: ходьба (навіть 10 хвилин на день) допомагає схуднути!

Переваги лікування

Схуднення: як мати осину талію?

Застосування гідротерапії може бути цікавим. Деякі курорти фактично мають лікувальні заклади, які спеціалізуються на догляді за людьми з надмірною вагою або ожирінням. Ці ліки також цікаві, коли ви маєте цільову мету: покращити свою талію, наприклад, першою перевагою лікування є приділяти час собі, щоб краще зрозуміти свою харчову поведінку, а також спосіб життя в цілому.

Лікування, яке покривається соціальним страхуванням, фактично триває 3 тижні, що дає можливість справжньої перерви. Мультидисциплінарні команди (курортні лікарі, дієтологи, спортивні тренери тощо) пропонують пацієнтам, які проходять терапію, сеанси терапевтичного навчання пацієнтів, підтверджені Регіональним агентством охорони здоров’я (ARS), щоб дозволити змінити спосіб життя в довгостроковій перспективі.

Мета полягає в тому, щоб пацієнт міг стати незалежним і продовжувати приймати здоровий спосіб життя після повернення додому. Термальна вода також може покращити травлення.

Порада експерта

Які є найефективніші технології для позбавлення від жиру на животі?

Такі технології, як кріоліполіз, радіочастота, ультразвук… ефективні проти підшкірного жиру на животі.

Але технологія Emsculpt Neo є єдиним пристроєм у світі на сьогоднішній день, який також може націлюватися на вісцеральний жир. Дійсно, сфокусовані електромагнітні хвилі високої інтенсивності (HIFEM) можуть викликати понад 20 000 супрамаксимальних скорочень, тобто 100% м’язової потужності за один сеанс. Таким чином, протокол із 4-6 сеансів дає змогу отримати результати дуже інтенсивної фізичної активності, які є рішенням для її зменшення.

Які переваги HIFEM порівняно з іншими технологіями ліполізу?

HIFEM має перевагу спалювання 30% жирової маси, але також дозволяє розвинути на 25% більше м’язової маси.

Коли явище апоптозу є остаточним, тіло витончене, але також підтягнуте та скульптурне. Технологія Emsculpt Neo також є єдиним пристроєм для моделювання контурів тіла, який не має обмеження на індекс маси тіла (ІМТ).

Чи дає поєднання HIFEM і радіочастотних (РЧ) технологій реальний приріст ефективності?

Поєднання технологій HIFEM і RF в Emsculpt Neo дає можливість лікувати набір показань за допомогою однієї технології. Дійсно, на додаток до супрамаксимальних скорочень, викликаних HIFEM, радіочастота вибірково нагріває зони лікування. Це дозволяє набагато більше наростити м’язи. Але тепло також матиме вплив на локалізований жир і також дозволить підтягнути шкіру.

Які найкращі показання?

Усі люди, незалежно від ІМТ, які хочуть скинути жир, схуднути, змінити свій силует і підтягнути своє тіло.


Схожі матеріали:

👁 197
Категорія: Схуднення
Теги: схуднення, як мати осину талію

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Топ компонентів масок для обличчя, які з...

/_pu/67/29152693.jpg

Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg

Обмотати і перевернути: ось як змусити н...

/_pu/67/94671023.jpg

Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

Дорослі ігри для задоволення

/_pu/67/20402392.jpg

Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg