Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Що відбувається з жінкою під час оргазму, які відчуття коли дівчина кінчає

Зовнішні прояви того, що відбувається з жінкою під час оргазму, як кажуть, є лише вершиною айсберга


Що відбувається з жінкою під час оргазму

Ми вже багато разів говорили про примхливу субстанцію – жіночий оргазм. Вона існує, про неї пишуть цілі трактати, але 70% жінок її імітують, замість того, щоб щиро ловити ендорфіни в обіймах збуджених самців. І ті щасливиці, хто вміє кінчати тим чи іншим способом, діляться своїми відчуттями від досягнення піку задоволення. Які ж вони, ці непізнані радості найвищої насолоди? Що відчуває жінка під час оргазму, що з нею відбувається? Як можна охарактеризувати отримані тактильні стимули?

Одним словом, відчуття від оргазму приємні, але ступінь приємності дуже відрізняється у кожної особини, адже це настільки специфічна частина інтимного сприйняття, про яку не можна сказати нічого узагальненого! Відчуття дівчат під час оргазму визначаються залежно від характеру, темпераменту, глибини почуттів до партнера, досвіду та віку. Єдине, що можна стверджувати точно, це зв'язок між оргазмом та мозком.

Вченим давно вдалося довести зв'язок між настанням вищого задоволення та діяльністю головного мозку, тому особливості сексуальної насолоди викликані безпосередньою активністю людського комп'ютера.

Що відбувається з жінкою під час оргазму, як він проявляється

Зовнішні прояви того, що відбувається з жінкою під час оргазму, як кажуть, є лише вершиною айсберга. Порушення у всьому тілі включається внаслідок подачі специфічних сигналів із статевих органів. І відзначити реакцію організму на досягнення оргазму можна за декількома загальними ознаками, що вказують на кульмінаційний сплеск.
 • Двигун активність змінюється, стає більш судорожною та хаотичною.
 • Очі найчастіше закриті, а щелепи щільно стиснуті чи трохи відкриті – обличчя здається напруженим і зосередженим.
 • У деяких жінок зводить м'язи ніг та рук.
 • Спина вигинається дугою на піку відчуттів.
 • Таз піднімається назустріч партнеру.
 • Діапазон голосу помітно розширюється.

Не вірте порно зіркам, що так красиво стогнуть і ахкають на камеру. Реальні звуки, які дівчата видають під час оргазму, більше нагадують бурчання та шипіння дикої кішки або приглушені діафрагмові стогін.


сильний жіночий оргазм
 

Темпераментні особи з яскравим емоційним відгуком цей світ загалом сприймають більш епатажним проявом пристрасті при наближенні піку задоволення. Хтось розкидає руки та ноги в різні боки, інші хапаються за тіло чоловіка чи постільні речі, є особини, які дряпаються і навіть кусаються, зовсім не контролюючи свої дії. Розум затьмарює ще на підході оргазмового вибуху, а в момент кульмінації відключається геть-чисто.

Можливий супровід вокально-інструментальним оркестром, коли стогін і крики перемішуються з нерозділеною балаканиною. Не дивуйтеся, що скромниця в такий момент лається матом! У цей час із організмом відбуваються щонайменше дивовижні речі, що не можна не відзначити. При оргазмі обидва партнери можуть відчути інтенсивний безболісний спазм у піхві. Раптове різке скорочення м'язів у малому тазі може суттєво відрізнятися за інтенсивністю та чисельністю «поштовхів» залежно від розвиненості вагінальної мускулатури у жінки.

Специфіка жіночого оргазму

Не повторюватимемо про різні види жіночого оргазму, тому що прочитати це можна в інших статтях. Краще дізнаємося, якою є його специфіка: скільки триває, як часто буває, чи можна з чимось переплутати.

Стандартний оргазм (його називають кліторичним або кліторальним, якщо по-народному) триває від кількох секунд до півтори хвилини. Накочує різко, відрізняється відчутним скороченням мускулатури піхви з певними інтервалами, потім поступово стихає, після чого у більшості дівчат настає розслаблення, що межує з знесиленням. Вся суть такого закінчення у відчуттях на поверхні, тому що хтиві нотки огортають промежину від самої чуттєвої точки – клітора.

Після тривалого оргазму, підкріпленого моральним задоволенням, дівчата нерідко відчувають пульсацію у піхві та промежині. Такий стан зберігається до півгодини.

Ті жінки, які здатні отримувати глибокі вагінальні оргазми (оскільки ніжки клітора знаходяться напередодні піхви), описують все по-іншому. Гострі відчуття з'являються по наростаючій, вкрадливо, а потім вже видніється «вершина Евересту», де настає туман, політ, звільнення… М'язи всередині скорочуються, як пікових стрибків немає – ви просто піднялися вгору і якийсь час там парите. Потім різкий спад та втома навалюється як ведмідь на жертву. Тіло наче горить.

До речі, мультиоргазми – не міф. Чуттєві та чуттєві жінки вміють кінчати кілька разів поспіль. Кожна нова хвиля або вершина буває сильнішою, вищою, об'ємнішою, потужнішою.

Чи знали ви, що найбільше протягом години отримала оргазмів жінка, яка закінчила 134 рази? Ніколи не чули про ще одну унікальну особистість, що кінчає кілька разів на годину.

Як від одного стиснення колін і дотику трусиків до клітора? Так, такі екземпляри є – природа чи то знущалася, чи, навпаки, нагородила даром небес.

У дівчат, які не мають дітей, у ході досліджень було відзначено 2-3 сильні скорочення та після них ще кілька слабких спазмів. У свою чергу, у жінок, що народжували, і жінок 40-45-річного віку виникає тільки один м'язовий поштовх і максимум 2 слабких. Хоча самі жінки кажуть, що яскравіші оргазми стали отримувати після 30 років і кількох пологів.

Під час жіночого оргазму відбувається і зростання обсягу рідинного секрету, що виділяється з піхвови, що нерідко змушує чоловіка «плавати» в ньому.

дівчина після оргазму
 

Як описують свої відчуття під час оргазму самі жінки

Ми вже сказали, що відчуття жінок під час оргазму дуже відрізняються, тому описові конструкції, що зустрічаються на просторах мережі, іноді мають суперечливий характер.

Погляньмо, з якими епітетами дівчата ототожнюють момент розрядки:
 • Це яскравий вибух!
 • Я відчула політ наяву.
 • Чи то ширяння в хмарах, чи туман в очах і голові.
 • Схоже на спокійну насолоду.
 • Це як стиск пружини!
 • М'язи всередині дуже сильно скоротилися, було трохи боляче.
 • Накриває солодощами.
 • Гострі відчуття, що пробирають до кісток.
 • Я відчула слабкість і трохи втомилася.
 • Тіло горіло, наче у вогні!
 • Було досить мокро.
 • Здається, що пройшов розряд струму всередині.
 • Занурення у прірву, не інакше…
 • Блаженство, при якому забираються всі кінцівки!
Як не дивно, деякі дівчата порівнюють відчуття від оргазму з полегшенням після чиха, коли ніздрі лоскоче-лоскоче, а потім ррраз! і стало легко.

Як бачите, сприйняття одного процесу дуже різняться у різних жінок. До речі, багато жінок пишуть, що активно і рясно кінчають від мастурбації, особливо з вібратором.

Подивіться, скільки всього в нашому секс-шопі для жіночих оргазмів: вібратори, фалоімітатори, масажери та стимулятори! Якщо чоловіка немає під рукою або він ні на що не годиться, отримуйте оргазми завжди і скрізь без зайвого напруження! У тому ритмі, що влаштує вас! А для гармонійних пар сексуальні іграшки стануть певним підсилювачем оргазмів та дадуть масу тактильних контрастів!


Що відбувається з жінкою під час оргазму
 

Разом з усіма цими ознаками неважко уявити, що відбувається з дівчиною під час оргазму. Жінки описують свої відчуття, надаючи їм індивідуального характеру, але, як правило, всі дівчата та жінки під час оргазму відчувають такі почуття:
 • сильний солодкий удар у глибинах малого тазу;
 • стиск статевих органів усередині;
 • почуття жару, що розливається від низу живота до кінчиків статевих губ;
 • теплова хвиля всередині піхви;
 • солодко-болісний спазм.
Такий фізіологічний оргазм жінки відчувають у 75% випадків. Виникає він відносно регулярно при постійному статевому житті, і може бути кліторальним, вагінальним або матковим. Багато жінок отримують лише один із видів насолоди. Найчастіше жінкам доступний саме кліторальний.

Що відчуває чоловік, коли жінка кінчає

А яким чином чоловік відчуває оргазм партнерки? Які відчуття у нього?


Що відбувається з жінкою під час оргазму
 

Деякі чоловіки вміють візуально визначити за тими тілесними ознаками (вигинання, стогін, метання ліжком), які ми перерахували. Але тітки - відмінні симулянти, тому навіть досвідчені дядечки, що прожили енне десятиліття зі своєю дружиною, вірять у її награні піхвові стискання та горлові придихання!

Інші чоловіки відзначають, що все-таки вагінальне стискання м'язів, а також скорочення м'язів ануса – це очевидна ознака. При цьому жінка злегка тремтить усім тілом. Звичайно, член відгукується на штовхальні скорочення та «електричні вібрації» бурхливим відгуком! Після самець не в змозі що-небудь аналізувати та думати. Хтось порівнює це з пульсуючим тиском на головку пеніса.

Очевидною ознакою стане відділення піхвового секрету. Партнеру в цей момент досить складно знайти відчуття стінок піхви. Накопичена рідина при надмірному утворенні може вилитися назовні.

Під час оргазму груди теж реагують на викид гормонів, що не залишиться для чоловіка непомітним. Подивіться, соски напружені та стиснулися як на холоді!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому відсутній оргазм?

Хочете перевірити, чи кінчила дівчина, обов'язково спробуйте після статевого акту доторкнутися до клітора або продовжити ласки. Після кульмінації всі наступні маніпуляції дратують і фізично, і психологічно, тому, за ідеєю, вона має відсторонитися від вас. Їй стає лоскітно, боляче, неприємно. Хоче продовження? Значить, симулювала, брехня.

Зверніть увагу на той факт, що симулянтки відразу мчать у ванну або покурити, або ще по якихось справах. Діва, що кінчила, як правило, любить поніжитися в ліжечку подібно до кішки, що кайфує під променями весняного сонця. Або секс не вдався, і вона образилася, або пішла наздогнати власноруч.

Що відбувається з головним мозком у моменти оргазму у людини

Як з'ясували вчені, кожна з ерогенних збуджених зон контролюється окремою ділянкою кори мозку, що може дозволити статися зовсім іншому оргазму - комплексному.

У той час, як жінка отримує незабутню яскравість насолоду, в голові відбувається таке:
 • Активізується лімбічна система. Її елементами є гіпокамп та амігдала, які відповідають за здатність людини фантазувати та виявляти емоції, почуття.

 • Крім основного відділу, пов'язаного зі стимуляцією статевих органів, підвищується функціональність передньої поясної та острівцевої кори в головному мозку: ці зони вкрай важливі для зниження порога чутливості та болю. Під час пристрасного статевого акту партнери не відчувають неприємних чи болючих відчуттів при дряпанні, кусанні.

 • На момент наближення кульмінації провідна роль передається гіпоталамусу. Ця мозкова камера не дозволяє жінці контролювати міміку під час оргазму. Гучніше стогнати та глибше дихати дівчині доводиться також через гіпоталамус.

 • Окситоцин, який у народі називають гормоном радості, з'являється наприкінці оргазму. Підвищення його концентрації у крові викликає маткові скорочення.

 • Крім окситоцину, в організмі виробляється дофамін. Продукування гормону збільшується також після вживання шоколаду чи моменти наркотичної ейфорії.
Цікавою особливістю того, що відбувається з мозком під час оргазму та після нього, можна вважати ще один нюанс. До нього швидко надходить збудження, і так само стрімко людиною відчувається повне розслаблення. Саме тому не лише жінкам, а й чоловікам хочеться відпочити, чи того краще – поспати.

Шановні чоловіки, чи маєте свої секрети, як зрозуміти, що жінка скінчила? Дівчата, які ви відчуваєте під час оргазму, опишіть свої відчуття! Чекаємо на коментарі!


Схожі матеріали:

👁 1167
Категорія: Інтим
Теги: оргазм

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Сироватка з вітаміном С: це те, що ви по...

/_pu/68/33942956.jpg

Ось що потрібно зробити навесні, щоб улі...

/_pu/68/80094002.jpg

Чай із м'ятою: якій категорії людей ...

/_pu/68/75710883.jpg

Этапы развития в первый год жизни

/_pu/68/89890634.jpg

10 ознак того, що жінка – справжня психо...

/_pu/68/33766569.jpg

Які рослини потрібно посадити поруч із п...

/_pu/68/40239925.jpg

4 поради, щоб стати незалежним: не дадут...

/_pu/68/68182911.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Як купувати в інтернет-магазині жіночу б...

/_pu/68/96509257.jpg

Як застосовувати на дачі шкаралупу: досв...

/_pu/68/03400308.jpg