Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 397
Показано матеріалів: 391-397
Сторінки: « назад 1 2 ... 38 39 40


Твой темперамент

В ситуациях, когда человек собирается купить костюм или обдумывает вопрос, ще ему провести отпуск, возможны и ошибки, которые, если их и нельзя исправить сразу, можно не повторить в дальнейшем. А есть такие вопросы, которые лучше решить всего лишь раз в жизни.

Например, при создании семьи. Известно, что один из наиболее частых аргументов при расторжении брака - "несоответствие темпераментов". Однако часто оказывается, что не все понимают, что такое темперамент.
Темперамент, как и характер, - часть более сложного понятия личности человека.

   
   Кохання та стосунки | 👁3354   🗨 (0)

Магические правила хорошего развода

Выполни магический ритуал или сделай семь простых шагов, чтобы забыть любимого. Ну кто из психологов или экстрасенсов может объяснить, почему так тяжело забыть любимого?

Почему, хоть сто раз произнеси: «Все кончилось, все в прошлом, забудь, выброси, как старый хлам и живи дальше!» так хочется иной раз (особенно после пары бокалов мартини) позвонить тому, с кем не виделась несколько месяцев и «просто поговорить»?  А откуда берется слеза перед сном, когда из темных глубин памяти вдруг всплывает движение, взгляд, прикосновение?

   
   Кохання та стосунки | 👁2839   🗨 (0)

Спокушаємо чоловіка

Жінка завжди мріє, щоб чоловік зачарувався її прекрасною душею, гострим розумом або діловими якостями. Але, на жаль! Чоловік, знайомлячись з пані, прислухається тільки до свого лібідо. Так вони влаштовані, ці чоловіки - що вже тут нарікати!.
З безперечних істин запам'ятаєте одну: чим більше ви чисто зовні відрізняєтеся від чоловіка, тим швидше йому сподобаєтеся.


Розпочнемо з найпростішого. Чоловіки люблять жінок в сукнях... Діловим жінкам можна надіти костюм. Той, що з глибоким вирізом, що хвилює, і спідницею дещо вищий за коліна. Не переборщіть з оголенням кінцівок!


   
   Кохання та стосунки | 👁1932   🗨 (0)

Як спокусити хлопця: мистецтво спокушання

Багато дівчат просто переконані в тому, що будь-який хлопець прагне швидше опинитися в ліжку з дівчиною, що цікавить його. Адже це не завжди так. Є безліч хлопців, які соромляться навіть поцілувати дівчину, не кажучи вже про ближчий контакт з нею. Якщо ти зустрічаєшся саме з таким хлопцем, то наступні практичні поради по його спокушанню тобі, поза сумнівом, підуть на користь.

Отже, наша актуальна тема - як спокусити хлопця: мистецтво спокушання.
Мистецтво спокушання полягає в тому, як за допомогою обстановки, жестів, натяків і дотиків змусити хлопця зайнятися з тобою сексом.

 

   
   Кохання та стосунки | 👁5039   🗨 (0)

Як освідчитися в коханні

Молоді хлопці часто відчувають труднощі з тим, як красиво і оригінально освідчитися дівчині в коханні, як щиро зізнатися у своїх найбільш теплих і світлих почуттях. На жаль, багато чоловіків старшого віку теж не завжди вміють красиво освідчитися коханій жінці чи своїй коханій дружині: все виходить якось в'яло та банально.

Так як же можна красиво і оригінально освідчитися у коханні своїй дівчині, коханій дружині або просто коханій жінці? І чи потрібно їй це - гарне й оригінальне, незвичайне освідчення в любові?

   
   Кохання та стосунки | 👁8704   🗨 (0)

Як правильно займатися сексом

Багато людей наївно вважають, що знають про секс все і вміють ним займатися. Та вчені кажуть, що це не так. Навіть найзапекліші бабії, що змінюють сотні партнерів, роблять іноді в ліжку найбільші помилки. Отож, висвітлимо думку вчених про те, як правильно займатися сексом.

Щоб поліпшити "техніку залицяння і кохання" рядових громадян американські сексологи Емма Тейлор і Лорелей Шаркі написали книгу "Сексуальний етикет". Більшість порад грунтуються на результатах опитувань жінок різного віку.

   
   Кохання та стосунки | 👁27980   🗨 (0)

Як правильно цілуватися (відео), навчитися цілуватися

Поцілунок - це мистецтво, і далеко не всі володіють і можуть опанувати його технікою. Досить сказати, що вміла людина одними тільки поцілунками може довести свою партнерку до оргазму, і це не міф Казанови, а цілком доведений факт.

Ми не заперечуємо, що для цього потрібно мати і в собі і в дівчині незвичайну чутливість і відчуття паралельного ритму, але все це справа наживається і напрацьовуємо, а тому далеко не фантастично. Природою закладено сила в поцілунок набагато більша, ніж та, що знають наші батьки, матері, бабусі та дідусі й навіть ми, зірви голови, що живуть у час, коли все дозволено і мало, що заборонено.

   
   Кохання та стосунки | 👁23256   🗨 (0)


1-10 11-20 ... 371-380 381-390 391-397


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як назавжди покращити свої сімейні стосу...

/_pu/67/34624323.jpg

Аппликаторы Кузнецова и Ляпко – что лучш...

/_pu/68/88035226.jpg

Шампуні без силікону

/_pu/68/66702226.jpg

Підгодуйте цим часник у травні, і він ви...

/_pu/68/04512091.jpg

Чай із м'ятою: якій категорії людей ...

/_pu/68/75710883.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

Ризик розвитку раку при надмірному спожи...

/_pu/67/24557237.jpg

Жіноча білизна, наш особистий барометр

/_pu/68/08245643.jpg

Остров Афродиты - Самые красивые регионы...

/_pu/67/20967981.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Коли висаджувати розсаду томатів та перц...

/_pu/68/98187917.jpg

Качественный сухой корм для кошек: как п...

/_pu/68/74938585.jpg