Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як спілкуватися з дівчиною, щоб закохати і зацікавити її?

Як спілкуватися з дівчиною, щоб вона зрозуміла, що ти особливий?

Як спілкуватися з дівчиною, щоб закохати і зацікавити її?

Як спілкуватися з дівчиною, щоб вона зрозуміла, що ти особливий?

Існує безліч правил, які допоможуть звернути на себе увагу, що сподобалася представниці прекрасної статі. І хоча кожна дівчина індивідуальна, є речі, які привернуть будь-яку. Ми готові поділитися секретами спілкування, за допомогою яких можна підкорити серце бажаної жінки.

Типи жінок

Щоб точно знати, в якому напрямку спілкуватися, слід заздалегідь визначити, до якого типу належить обрана дівчина. Умовно жінок можна розділити на кілька типів:

Холодна, розумна

Такі дівчата дуже високої про себе думки. Вони успішні, впевнені в собі. До хлопцям ставляться з часткою користі, меркантильності, оцінюючи, що він їм може дати. У спілкуванні звикли лідирувати, маніпулювати. Холодні і розумні дівчата поглядають на хлопців зверхньо, ​​постійно перевіряючи їх на міцність. Їх мета - визначити, що з себе представляє молода людина, і чи може він бути їм корисний.


Як спілкуватися з дівчиною, щоб закохати і зацікавити її?
 

Як потрібно спілкуватися з такою дівчиною? При діалозі важливо дати зрозуміти, що перед нею не менш успішний, статусна людина, ніж вона сама. А краще - більш успішний, статусний і забезпечений. При цьому необхідно продемонструвати наявність інтелекту, а також вміння вести бесіду. Головне - викликати щира повага з її боку. І ще - нехай вона задумається про те, що хлопець, можливо, її навіть у чомусь перевершує;

Тепла, душевна

Така дівчина добра, емоційна, чуттєва, ніжна. Вона, подібно актрисі, може бути як грайливою беззахисною дівчинкою, так і справжньою фуріей. Жінки, що відносяться до даного типажу, нерідко мають творчу професію.

Як спілкуватися з такою дівчиною, щоб вона закохалася? Необхідно бути щирим, показати їй свій внутрішній світ, відкритися. Бути чесним, нічого не прикрашати і не перебільшувати - продемонструвати себе таким, яким дійсно є. Вона неодмінно це оцінить. І ще робити їй компліменти не тільки з приводу її чудового зовнішнього вигляду, але і по відношенню до багатого внутрішнього світу і моральних якостей.

Гаряча, сексуальна

Такі дамочки люблять сексуальні задоволення. Їх легко знайти в клубах, де вони шукають пригоди і з успіхом їх знаходять. Вони хочуть лише задоволення сексуальних потреб, тому вивчення тонкощів спілкування з ними зайве. Тут все дуже просто і доступно.

Початок спілкування: як розташувати дівчину до себе

Як правильно спілкуватися з дівчиною, щоб вона відчувала до вас непідробний інтерес?
 
✔️ Приймати її такою, яка вона є. Чи не оцінювати, чи не клеїти ярлики, а просто спілкуватися з нею, вивчати її. Розслабитися, насолоджуватися діалогом з дівчиною. Це викличе відповідну реакцію з її боку: вона відчує себе комфортно, розслабиться і просто буде радіти спілкуванню. Це чудова основа майбутніх відносин.

✔️ Знайти спільні з нею інтереси. Для цього потрібно вивідати, чим вона захоплюється. Це вже цікава тема для розмови - запитати про її захоплення. Адже практично всі люди люблять, коли їх життям цікавляться, і дівчині це полестить. Так можна вбити двох зайців - і більше про неї дізнатися, і справити хороше враження. При цьому перетворювати спілкування в допит не варто. Фрази не повинні складатися лише з питань. Краще розбавляти бесіду словами типу «Я теж завжди мріяв спробувати цим займатися», «Це цікаво», «Здорово! Я теж цим захоплююся »і т. П. Якщо серед перерахованих нею захоплень дійсно знайдеться те, що приваблює вас обох, - чудово, у вас є загальна тема для розмов на майбутніх побаченнях. А може, і загальне заняття.

✔️ Вибрати цікаву тему для розмови. Цей пункт логічно випливає з попереднього. Знаючи інтереси дівчини, спілкуватися з нею буде досить легко. В процесі бажано ставити їй провокаційні питання, і діалог буде динамічним. Дівчатам подобаються цікаві, незвичайні співрозмовники.


як розташувати дівчину до себе
 

Основні правила спілкування з дівчиною

✔️ Встановити зв'язок. Для цього під час діалогу потрібно фліртувати з нею: додавати в спілкування гумор, дивитися в очі, робити неявні компліменти. Дівчина повинна зрозуміти, що в ній бачать не тільки одного, але і бажану жінку, потенційну коханку.

✔️ Концентруватися на своєму внутрішньому стані. Надзвичайно важливо самовідчуття людини. Хлопець повинен бути в гармонії з собою, випромінюючи впевненість і позитивні емоції. Важливо відчути себе впевненим, успішним, класним, і дівчина буде сприймати хлопця саме таким.

✔️ Не применшувати власну цінність. Будь-яку інформацію про себе можна подати по-різному. Наприклад, якщо ви працюєте в маленькій фірмі, де займаєте невисоку посаду за не дуже-то великі гроші. При цьому знімаєте однушку і їздите на старому Опелі. Потрібно розповісти про себе по-іншому. Ви працюєте в перспективній фірмі, де займаєте цінну посаду. На цій посаді ви прекрасно себе проявляєте, і вам напевно світить підвищення. Орендована квартира має вдале розташування і стильний інтер'єр, над якими ви попрацювали. А автомобіль (який, між іншим, в ідеальному стані) ви придбали саме тієї марки, яку завжди хотіли.

✔️ Бути відвертим в діалозі. Не бійтеся висловлювати своє невдоволення чим-небудь або негативну думку. Це допоможе дівчині врахувати свої помилки, дасть їй можливість стати ще краще.

Як при цьому не образити її? Потрібно бути гранично коректним, підбираючи слова і тон. Наприклад, вас не влаштовує, як дівчина одяглася. Скажіть їй, що у неї чудова фігура, але ці джинси змінюють її силует в гіршу сторону. Згадайте речі з її гардеробу, які демонструють її приголомшливу красу, і скажіть їй про це. Або запропонуйте купити для неї ту річ, яка сподобається вам обом.


Як вести себе при спілкуванні з жінкою
 

Як вести себе при спілкуванні з жінкою

Як треба спілкуватися з дівчиною, щоб викликати її довіру? Необхідно дотримуватися наступних правил:
  • бути хорошим слухачем. Чи не перебивати, вислуховувати до кінця. Жінки дуже тонко відчувають, коли їх слухають з інтересом, а коли - байдуже;

  • проявляти оптимізм, цілеспрямованість. Дівчата люблять чоловіків, які ніколи не сумують, можуть знайти вихід з будь-якої ситуації. Потрібно продемонструвати їй, що з вами вона буде як за кам'яною стіною, і це буде серйозною підмогою для ваших майбутніх відносин;

  • брати ініціативу на себе. Жінки цінують відповідальних, активних, впевнених чоловіків, тому важливо демонструвати свою готовність вирішувати всі за двох. Наприклад, вибрати самостійно час і місце наступного побачення, запропонувавши дівчині цей варіант.

Чого не можна робити в спілкуванні з жінкою

✔️ Говорити про свої проблеми, невдачі. Важливо справити враження успішного, впевненого в собі, сильного чоловіка, а не скиглія і слабака.

✔️ «Тестувати» дівчину на роль дружини. Не потрібно перетворюватися в начальника, що шукає собі багатофункціонального підлеглого. Необхідно бути делікатним і просто насолоджуватися спілкуванням з приємною тобі жінкою.

Потік питань, пов'язаних з дітьми, планами працювати / не працювати, умінням вести господарство будуть зайвими на початкових побаченнях.
 
✔️ Зачіпати на перших побаченнях теми, пов'язані з політикою, релігією, роботою, навчанням. Максимум, що можна розповісти, - смішний випадок зі студентського життя. Говорити на суто чоловічі теми (футбол, пиво, війна) теж забороняється, якщо ти не хочеш, щоб дама нудьгувала.

✔️ Витрачати час на порожню балаканину. Щоб дівчина не сприймала хлопця як «подружку», не потрібно розмовляти з нею на чисто жіночі теми. Важливо відразу дати зрозуміти про свої наміри, продемонструвати свій інтерес до неї.
 
Пам'ятайте: порожня безцільна балаканина - справжній вбивця відносин, який може знищити їх у зародку. Тому слід уникати таких діалогів, презентуючи себе як справжнього чоловіка.

Якщо вам дійсно важливо, яке враження ви справите на дівчину, будьте щирим і максимально впевненим. Думайте, що говорите, але при цьому не випробовуйте напруги. Дівчині передається стан співрозмовника.

У діалозі уникайте робити такі помилки, як:
 
✔️ заповнення пауз тупими жартами і іншим маренням. Не бійтеся мовчання. Дівчат бентежать не тільки паузи в діалозі, скільки нервозність, яка виходить від хлопця. Ведіть себе спокійно, не займайтеся самокопанням, судорожно шукаючи тему для розмови. Краще чесно і щиро зізнатися: «Слухай, мені так ніяково, я навіть не знаю, про що поговорити. Напевно, у мене зникає дар мови від ... (вставте тут милий комплімент) ».

✔️ брехня. Не слід говорити того, що не відповідає дійсності, адже рано чи пізно це обернеться проти тебе. Будь щирим і відвертим.

Як зацікавити дівчину на вулиці?

Що робити, щоб дівчина погодилася з вами познайомитися на вулиці?

Є дві речі, на які варто звернути особливу увагу:
 
✔️ Зовнішній вигляд. Приділяйте достатньо часу догляду за собою: ви повинні виглядати якнайкраще. Зверніть увагу на кожну дрібницю: аксесуари, одяг, зачіску, запах дезодоранту. Всім хлопцям подобаються доглянуті дівчата. Жінок теж приваблюють чоловіки, що стежать за собою і своїм зовнішнім виглядом.

✔️ Впевненість в собі. Забудьте про комплекси. На обличчі повинна бути приваблива усмішка, спина пряма, плечі розправлені. Будьте впевнені в своїй привабливості, і дівчина заразиться цією думкою ще до того, як спілкування почнеться.

Спілкування в Інтернеті
 

Як змінити тему або перервати розмову?

Якщо вам набридло спілкуватися на певну тему і ви хочете поставити дівчині питання з абсолютно іншої сфери, зробіть наступне. Слухайте уважно, що вона говорить, і шукайте зачіпку, яка може стати «містком» від однієї теми до іншої. Наприклад, ви хочете поговорити з нею про її сім'ї, а вона веде мову про моду. Можете вставити фразу про те, що ваша сестра теж захоплюється модою, і розповісти який-небудь випадок, пов'язаний одночасно з одягом, вашою сестрою, а також вашою родиною. Після цього буде доречно поставити запитання і про її сім'ю.

Якщо ж необхідно зовсім перервати розмову, то спочатку дослухайте дівчину, не перебиваючи її. Потім ввічливо скажіть, що вам пора і ви одержували задоволення з нею поспілкуватися.

Спілкування в Інтернеті

Як треба спілкуватися з дівчиною в віртуальної реальності?

Так само, як і в житті. Але є один важливий момент - не варто затягувати таке спілкування. Після пари днів емоційної листування, яка була приємна вам обом, потрібно взяти у неї номер і кликати на перше побачення. Проявляйте ініціативу, демонструйте впевненість в собі і бажання познайомитися з нею ближче, і вона обов'язково відповість взаємністю.

Щоб завоювати прихильність жінки, потрібно правильно з нею спілкуватися. Вивчайте її, проявляйте відкритий інтерес, будьте делікатними, але при цьому ненав'язливим. Проявляйте максимум поваги, щирості і впевненості в собі, адже саме ці якості є найпривабливішими для представниць прекрасної статі.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 310 | Теги: Кохання, спілкування з дівчиною, спілкування з жынкою, стосунки, Початок спілкування

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg