Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Сообщения


Про виконання заходів щодо запобігання корупції в управлінні Пенсійного фонду України в Гребінківському районі


Про виконання заходів щодо запобігання корупції в управлінні Пенсійного фонду України в Гребінківському районі

Про виконання заходів щодо запобігання корупції в управлінні Пенсійного фонду України в Гребінківському районіЗ метою реалізації державної політики з питань запобігання корупції, профілактики та попередження причин та умов, які сприяють проявам корупції, робота управління спрямована на неухильне виконання та дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Виконання заходів антикорупційного характеру перебуває на постійному контролі у керівництва управління. Керівники структурних підрозділів управління постійно здійснюють аналіз виконання законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду України, зокрема з питань запобігання корупції. Уповноваженою особою з питань запобігання корупції в управлінні здійснюється попередня експертиза та візування наказів та інших розпорядчих актів, що видаються в управлінні.

У липні - серпні п. р. затверджено нові Положення про структурні підрозділи управління, до яких внесено обов'язки керівників щодо здійснення контролю за дотриманням підлеглими антикорупційного законодавства, а також вжиття заходів щодо урегулювання ситуацій, що мають ознаки конфлікту інтересів шляхом застосування форм зовнішнього контролю за виконанням підлеглими завдань та обов"язків.

Переглянуто посадові інструкції працівників на предмет розподілу їх службових повноважень, що забезпечує взаємний контроль за здійсненням посадових обов"язків працівників та прийняттям ними рішень.

Обслуговування громадян в управлінні здійснюється за принципом "єдиного вікна" окремо виділеним підрозділом - сектором обслуговування громадян. Спеціалісти даного структурного підрозділу здійснюють прийом документів для призначення та перерахунку пенсій та передають їх для подальшого опрацювання працівникам відділу з питань призначення та перерахунку пенсій, які здійснюють їх обробку та виносять відповідні рішення. Такий розподіл прийому та обробки документів дає змогу уникнути конфлікту інтересів та попередити виникнення ситуацій корупційного характеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про роботу управління Пенсійного фонду України в Гребінківському районі щодо запобігання і протидії корупції у 2012 році

Для забезпечення реалізації громадянами їх права повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних правопорушень, в управлінні діє постійнодіюча "гаряча" телефонна лінія, на інформаційних стендах оприлюднено порядокдоступу до публічної інформації, інформацію про адресу, електронну пошту, номери телефонів, за якими можна повідомити про конкретні випадки неправомірних дій чи факти корупційних правопорушень з боку працівників управління. З початку року звернень щодо можливих проявів корупції з боку працівників Фонду до управління не надходило.

З метою мінімізації проявів корупції в управлінні систематично проводиться робота по підвищенню рівня знань антикорупційного законодавства. Питання про дотримання антикорупційного законодавства працівниками управління систематично виносяться на обговорення на апаратні наради з працівниками.

Нові нормативні антикорупційні акти та зміни до них постійно вивчаються державними службовцями управління на семінарах-заняттях. Постійно проводиться робота з особами, зарахованими до кадрового резерву. Дані працівники залучаються до роботи у відповідних структурних підрозділах та організації та проведенні різних комунікативних заходів. З початку року проведено 18 заходів навчального характеру.

У терміни, передбачені законодавством, забезпечено оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду. В управлінні постійно проводиться контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат, з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об"єкти з виплати та доставки пенсій.

В зв'язку з відсутністю вчинення підлеглими корупційних діянь та порушень антикорупційного законодавства заходи впливу до державних службовців управління з початку року не застосовувалися.

Випадки притягнення осіб до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень протягом січня -вересня 2015 року в управлінні відсутні.

Гребінчин край


Схожі матеріали:

👁 1274
Категорія: Сообщения
Теги: пенсійний фонд, корупція, ГребінкаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Декілька помилок дачників, через які пол...

/_pu/70/57110181.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

З чим їсти авокадо, щоб було корисно та ...

/_pu/70/59704047.jpg