ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   Кого призначать цапом-відбувайлом в Гребінківському районі цього разу


Погода йде осіннім кроком, знижується не лише температура повітря, а й градус мого котячого настрою Бр-р-р, починаю мерзнути, лячно надворі, немає сонця, нападає песимізм.

Так це на мене, кота, він нападає, з готовою завжди їжею і облаштованим котячим нужником, живи - не хочу. Годують добре, вже писок такий наїв, що скоро прийдеться йти на реаліті - шоу "Зважені та щасливі".

А як же отим бідолахам, що на обліку у центрі зайнятості стоять і не отримують уже декілька місяців ні копійки виплат? Бачив недавно одного, журиться, бо через те, що не виплачують, їсти менше не хочеться, і комунальні платежі не відміняють. Ходять люди, як тіні, задавлені обставинами.

Дивно, а тим швабрам, що сидять у тому центрі так званої зайнятості, мабуть-таки, платять зарплатню за те, що німо здвигують плечима на всі запитання про гроші.

У нас немає винних: район волає і пищить, і шипить і виживає ледь-ледь, а головам і підголовникам до сраки двері ті чиїсь проблеми; люди благають владу, мовляв , роби що-небуть чи що , ситуація ж таки справді є, у відповідь - тиша. Гробова.

Тій, що революційними кольорами сяє в районі, теж немає коли займатися безпосередньою роботою: забезпечувати виконання всіх напрямків роботи по гуманітарній і соціальній сфері в районі. Районна рада взагалі відмовчується, як і мерія.

І летять шишки на казначейство. З усіх боків. Впевнено і по - снайперськи влучно.

Бо вирішено саме з районного казначея зробити цапа-відбувайла, його вже ним призначили кабінетні грамотії і грамотійки, лиш би стрілки перевести і, щоб люди не копали глибше і вище.

Я - кіт, і то розумію, що казначей тут ні до чого, що він - підлеглий і виконує накази начальства. Він не малює гроші і одноосібно не має повноважень вирішувати, кому перераховувати платежі, а кому - ні.

В той час, коли мішень визначено, влада спокійнісінько перевдягає пальтісраки щодня і хизується на всіх фото, створюючи ілюзію роботи.

Ситий голодному не товариш. Сидіть і мовчіть. Терпіть і не стрибайте. Цапа-відбувайла призначено. Розстріл розпочато.
Плі-і-і-і-і!!!Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 962
Теги: маленькі історії, ГребінкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg