ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   




Страсті -мордасті ГУПАЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Славне село Гупалівка!

Колоритне, гребінківське, мальовниче, багате на цікаві персонажі.

та не буду ходити околяса, бац-бац! і в-дамки!

Є там школа. така, як у багатьох селах району (за виключенням деяких): напівдохла, з декількома десятками учнів і декількома десятками працевлаштованих учетИлИць, які, не вмиваючись, з-під корови, задерши небриту лапу на лІсОпЕда, шурують на роботу.

Посіяти добре, вічне (це формально). А по факту, як Мальчіш-Кібальчіш "з ранку до обіду продЄржаться", щоб знову чкурнути під корову чи перти перед собою на вилах гній, щоб аж очі вилазили.

В тому курнику пед-образів (себто тіток з пед. освітою) давним давно заправляє маленький, масненький, нічим не особливий муЩинка (бо штани носить), любитель і ізобрЄтатЄль інструкцій і догм ПАН ЧЕН КО.

Не дивлячись на свій неСЧасний миршавенький видон, той дядЮшка не просто диреХтор, ні! Він - місцева Шкільна Салтичиха!

Коли він вилуплює свої поросячі очечки і надуває комічні щічки, у курнику наступає переполох. ПАН ЧЕН КО піниться, плюється слинкою, пукає, притоптучи ніжкою і ..лається.

То правильно собака сере, та неправильно кладе; то не вмер Данило, так болячка задавила, то говоріть, чого говорите?? то мовчіть, чого мовчите??

Той тІранІшко, жальке подобІє ХітлЄра, найбільш у світі на нюх не переносить молодих спеціалістів.

У тій гупалівській курниковій пед - республіці така тЄкучка кадрів, що сусідська сучка Мурка, яка тічкує круглий рік, нервово курить в стороні: кількість її ухажОрів значно поступається кількості зжертих ПАНом ЧЕНом КОМ молодих спеціалістів!

У своєму примітивному болотці, наш герой ще той кулик! Хрудь колЄсом, Очі-жабкою, язик - гадючий, злопає і не запитає навіть імені!

Про самодурство ПАНа ЧЕНа КА ходять легенди. Він майтер спорту по доколупуванню до людей і вигаданню причин для доган і звільнень.

КАнЄха.. якому начальничку до вподоби розумний підлеглий..Зі штатом тупих слухняних шнурків, можна гладити пузце і роздувати,як жаба на купині, важливість вселенського масштабу.

Жив ПАН ЧЕН КО і горя не знав: гавкне - тьотяхи вервечкою ходять; нявкне - стройовим кроком; свисне - всі зображують переляк; пукне - всі розсипаються в овації художньому пуканню наСяльника.

Та настала чорна смуга для самодура в масштабах гупалівського освітянського Хронту.. Після підсрачника від пана Наталенка, піджавши свій лисіючий хвіст, прибруняла в той колектив ота, від якої чужий чоловік тікав у вікно..

І погнали наші городських: дні і ночі сниться ПАНу ЧЕНу КУ повний триндець. Бо та, одинока, з коров'ячими очима дамочка, виявилася хваткою і коварною до колись грізної Салтичихи в штанах...

Кажуть люди, що прийдеться ПаНу ЧЕНу КУ звільнити диреХторський стільчик, який нахабно міряє задом пані Мурлен Мурло...

А мені його шкода..Жив чоловік, горя не знав..Стверджувався як міг: того вкусить, того з'їсть, на того кляузу напише.. А тепер Шо?

Врятуйте ПАНа ЧЕНа КА! Він вже став місцевою "достопрІмІчатЄльностЬю"! Про нього складено легенди і анекдоти! Він є вимираючим видом Салтичих! Бережіть колорит гребінківщини! Бо такі, як він, екземляри - самий рідкісний вид червей, які так вдало зариваються в посаду, що аж коріння пускають!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 1662
Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця
Теги: нариси, Маленькі історії маленького міста


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/68300995.jpg

Вірші поета Євгенія Юхниці

/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад Полтавщини

/_sf/14/30179360.jpg

Солодкі губи цілував востаннє...

/_sf/14/45489811.jpg

Нерухомість в Аланії



ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як удобрити розсаду лушпинням цибулі: пр...

/_pu/68/20139471.jpg

Правда про стерилізацію кішок

/_pu/68/64986046.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Робота моєї мрії

/_pu/68/67250007.jpg

Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg

Яка кількість білка в сечі викликає зане...

/_pu/68/26272072.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

Как проверить онлайн-казино на безопасно...

/_pu/67/43231702.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg

Антицеллюлитный массаж – Какой массаж по...

/_pu/68/74018544.jpg