Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


09.06.2024

Нові безпілотники, української розробки, здатні автономно переслідувати та знищувати цілі у повітрі


Безпілотники Sirko та Sirko-2, призначені для виконання аеророзвідки, дорозвідки оперативно-тактичного рівня та коригування вогню


Нові безпілотники, української розробки

Українська компанія SkyAssist веде розробку передових баражувальних боєприпасів та засобів для перехоплення ворожих розвідувальних дронів, використовуючи свої напрацювання у галузі безпілотних технологій. Особливу увагу привертає створення боєприпасів, аналогічних за функціоналом російському "Ланцету", а також винищувачів дронів на базі безпілотників Sirko.

Безпілотники Sirko та Sirko-2, розроблені українськими інженерами, призначені для виконання аеророзвідки, дорозвідки оперативно-тактичного рівня та коригування вогню. Ці дрони стали платформою для створення ударного дрона-камікадзе. Новий ударний безпілотник оснащений спеціальною бойовою частиною, яку розробники з гумором називають клізмою.

Однак ключовою особливістю даного апарату є його інтелектуальна начинка. Вбудований комп'ютер аналізує відео з камери, що дозволяє дрону самостійно відстежувати та знищувати цілі з високою точністю на значній відстані без участі оператора.

Створений на базі дронів Sirko ударний безпілотник-камікадзе є новим словом у військових технологіях. Оснащений спеціальною бойовою частиною, він здатний виконувати точні удари по цілям. Але найголовніше - це його "мозки": просунутий комп'ютерний комплекс, який обробляє відеосигнали з дронової камери.

 Ця система дозволяє апарату самостійно приймати рішення, коригувати курс і вражати мету без участі оператора. Завдяки цим технологіям дрон може діяти на великій відстані від оператора, що суттєво збільшує його ефективність.

Нові безпілотники, української розробки
 

Компанія SkyAssist також розробляє винищувач дронів на базі Sirko, призначений для перехоплення та знищення ворожих розвідувальних безпілотників. Цей винищувач буде озброєний двома особливими боєприпасами, що літають. Кожен із цих боєприпасів оснащений власною камерою, комп'ютером та крилами, що дозволяє їм автономно переслідувати та знищувати цілі у повітрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні розробили треног для стрільби з американського 40-мм автоматичного гранатомета Mk19 із закритих позицій

Така концепція відкриває нові можливості для боротьби з ворожими дронами, надаючи збройним силам ефективний засіб для захисту своїх позицій та розвідувальних активів.

Розробка таких передових технологій показує високий рівень компетенції українських інженерів та їхню здатність створювати інноваційні рішення у галузі військових технологій. Безпілотники та боєприпаси, що розробляються SkyAssist, здатні суттєво змінити баланс сил на полі бою, надаючи українським збройним силам ефективні інструменти для виконання бойових завдань.

 


Схожі матеріали:
👁 197
Категорія: Технології
Теги: Дрон, дрон-камікадзе, безпілотник, БПЛА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ