Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"

Правова допомога
У категорії матеріалів: 215
Показано матеріалів: 171-180
Сторінки: « назад 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 вперед »


Порядок пред’явлення до виконання виконавчого документа

Виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження та являє собою сукупність дій органів і посадових осіб, визначених Законом України «Про виконавче провадження» (далі - Закон), що спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які провадяться на підставах, в межах повноважень та у спосіб, визначений Законом, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону та інших законів, а також рішеннями, що відповідно до Закону підлягають примусовому виконанню.

   
   Правова допомога | 👁2633   🗨 (0)

Знайте свої права. Вмійте їх захищати

Хто встановлює середньоринкову вартість авто?
Порядок визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів установлюватиме Кабінет Міністрів України. А її розмір визначатиме щоквартально Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Ціна на транспортний засіб буде різною для кожної марки, моделі, враховуючи рік випуску та пробіг. Інформація про ціну оприлюднюватиметься на офіційному веб-сайті вказаного міністерства в режимі вільного доступу до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

   
   Правова допомога | 👁2749   🗨 (0)

Чи компенсується невикористана відпустка за попередні роки під час звільнення працівника

У Тердержінспекцію з питань праці у Полтавській області останнім часом надходять численні запитання від громадян, типу: «Чи компенсується невикористана відпустка за попередні роки під час звільнення працівника і чи є обмеження в компенсації кількості невикористаних відпусток за попередні роки? Який розрахунковий період використовується для обчислення компенсації за невикористану відпустку?».

На сторінках нашого сайту на них відповідає перший заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці Зоя Куць.

   
   Правова допомога | 👁3597   🗨 (0)

Про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України

В разі порушення будь-яких конституцйних прав чи власних інтересів фізична або юридична особа звертається до суду, інших державних органів, розраховуючи на те, що держава захистить їх від неправомірних дій допоможе поновити порушені права та законні інтереси.

Проте захист прав та інтересів не завершується прийняттям компетентним органом відповідного рішення. Заключним етапом у процесі реалізації захисту прав є виконання таких рішень.

   
   Правова допомога | 👁1987   🗨 (0)

З 1 січня 2013 року набирають чинності положення 2 кодексів, 52 законів, 39 актів Кабміну та 1 указу Президента України

З 1 січня 2013 року в Україні набирають чинності положення 2 кодексів, 52 законів, 39 актів Кабміну та 1 указу Президента України. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович з посиланням на дані Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, утримувачем якого є Міністерство юстиції.

 Так, за словами Міністра юстиції, в перший день нового року набувають чинності 10 базових законів: «Про Державний бюджет України на 2013», «Про Державний земельний кадастр», «Про громадські об’єднання», «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року»...


   
   Правова допомога | 👁2796   🗨 (0)

З 01 січня 2013 року розпочав роботу Полтавський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З 1 січня 2013 року набули чинності положення Кримінального процесуального кодексу України в частині призначення захисника, в тому числі в частині залучення захисника слідчим суддею чи судом шляхом надання доручення центру призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття у зазначені у ухвалі час і місце для участі у кримінальному провадженні.

Крім того, з 1 січня 2013 року набули чинності положення Кримінального процесуального кодексу України в частині призначення захисника (статті 49, 53) та призначення  захисника затриманим особам (стаття 213)...

   
   Правова допомога | 👁2375   🗨 (0)

Нова процедура державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з 1 січня 2013 року

З 1 січня 2013 року в країні діятиме новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно. Якщо раніше кожен населений пункт чи район мав свій відокремлений реєстр, то тепер діятиме єдина на всю Україну база прав на нерухоме майно.

Державна реєстраційна служба — саме так називається орган, що з наступного року відповідатиме за нову базу, повністю готова до виконання своїх повноважень. Водночас очільники бюро технічної інвентаризації (БТІ), що раніше здійснювали реєстрацію нерухомості, б’ють на сполох: мовляв, без БТІ буде гірше, а нова структура (Укрдержреєстр) не готова до виконання покладених на неї функцій.

   
   Правова допомога | 👁3101   🗨 (0)

Новий Закон України "Про зайнятість населення" - зайнятості громадян

З 1 січня 2013 року набуває чинності Закон України "Про зайнятість населення", який визначає правові, економічні й організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, а також гарантії держави стосовно реалізац ії права громадян на соціальний захист від безробіття та права на працю.

Статтею 14 Закону визначено категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема: одинокі батьки, які виховують дітей доб років, дітей-інвалідів, утримують інваліда з дитинства (незалежно від віку) ...

   
   Правова допомога | 👁6192   🗨 (0)

Затверджено графік прямої телефонної «гарячої лінії» з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

На виконання наказу Головного управління юстиції у Полтавській області від 30.10.2012 року № 807/5 «Про графік прямих телефонних «гарячих ліній»  з питань державної реєстрації речових  прав на нерухоме майно»  та доручення Державної реєстраційної служби України від 02.10.2012 № 246-06-14-12 щодо створення «гарячих ліній» у Головних управліннях юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі за рахунок штатної чисельності відділів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційних служб Головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній  Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі,

   
   Правова допомога | 👁2477   🗨 (1)

Нова процедура державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

З 1 січня 2013 року в системі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відбудуться суттєві зміни. Так, Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України» від 11.02.2010 р. № 1878-VI визначено новий концептуальний підхід до побудови системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень за принципом «єдиного вікна», який полягає в тому, що проведення державної реєстрації речових прав як на земельні ділянки, так і на об’єкти нерухомого майна, розміщені на них, а також обтяжень ...

   
   Правова допомога | 👁3418   🗨 (1)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg