Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"

Правова допомога
У категорії матеріалів: 215
Показано матеріалів: 181-190
Сторінки: « назад 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 вперед »


Про інститути спільного інвестування

Порядок державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи встановлений статтею 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі - Закон про реєстрацію).

Частиною першою статті 29 Закону про реєстрацію встановлений перелік документів, необхідних для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, зокрема, документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

   
   Правова допомога | 👁3404   🗨 (1)

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно

Зміни, стосуватимуться також і порядку оформлення права власності на нерухомість з видачею відповідних свідоцтв.

Так, свідоцтва про право власності на нерухоме майно формуватимуться в процесі державної реєстрації прав та видаватимуться державними реєстраторами разом із витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Частиною першою статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» встановлено, що систему органів державної реєстрації прав...

   
   Правова допомога | 👁3050   🗨 (1)

Верховною Радою України 05.07.2012 за № 5080 прийнято Закон України «Про інститути спільного інвестування»

Верховною Радою України 05.07.2012 за № 5080 прийнято Закон України «Про інститути спільного інвестування» (далі - Закон № 5080), який набирає чинності з 1 січня 2014 року.

Відповідно до частини четвертої Прикінцевих та перехідних положень Закону № 5080 компанії з управління активами, інститути спільного інвестування, зберігачі зобов’язані привести свою діяльність у відповідність із цим Законом протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом. Порядок державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи встановлений статтею ...

   
   Правова допомога | 👁1961   🗨 (0)

Адвокатську діяльність в Україні визначає Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначає Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (далі - Закон про адвокатуру).Частиною четвертою статті 45 Закону про адвокатуру встановлено, що Національна асоціація адвокатів України утворюється з'їздом адвокатів України.

Згідно із частиною п'ятою статті 45 та частиною сьомою статті 54 Закону про адвокатуру статут Національної асоціації адвокатів України затверджує з’їзд адвокатів України.

   
   Правова допомога | 👁2673   🗨 (0)

Особливості посвідчення договору дарування

Угода про дарування - неформальна угода, заякою одна сторона -дарувальник здійснює безоплатне майнове надання другій стороні з метою прояву щодо неї певної щедрості.

Дарування здійснювався саме з метою проявити до особи, яку обдаровують, щедрість, надати допомоги, і відбувається воно за рахунок майна дарувальника. Засобом дарування здійснюється безоплатний перехід майна від дарувальника до того, кому дарують. Договір дарування - це правочин, за яким одна сторона (дарувальник) передає або зобов'язується передати умайбутньому іншій стороні (обдарованому) майно у власність.

   
   Правова допомога | 👁3352   🗨 (0)

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Частиною першою статті 6 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" встановлено, що систему органів державної реєстрації прав становлять центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації прав, та структурні підрозділи територіальних органів Міністерства юстиції України, які забезпечують реалізацію його повноважень та є органами державної реєстрації прав.

   
   Правова допомога | 👁3282   🗨 (0)

Набувальна давність

Особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років або рухомим майном — протягом п'яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом.

Набуття права власності на земельну ділянку за набувальною давністю регулюється законом. Право власності на нерухоме майно, що підлягає державній реєстрації, виникає за набувальною давністю з моменту державної реєстрації.

   
   Правова допомога | 👁3598   🗨 (0)

Як створити громадське пасовище?

Земельні ділянки для сінокосіння та випасання худоби - це ділянки сільськогосподарського призначення, які надаються громадянам тільки в тимчасове користування (оренду) і повинні використовуватися виключно як сінокос чи пасовище.

Переводити такі діялнки в інші види сільськогосподарських угідь, до прикладу в ріллю чи багаторічні насадження, заборонено. Такі земельні ділянки можуть надаватися громадянам, які утримують худобу (корів, кіз, овець тощо), або ж територіальній громаді для створення громадського пасовища.

   
   Правова допомога | 👁10028   🗨 (0)

Взаємодія міліції, прокуратури і медицини при встановленні факту смерті людини

Порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини

Працівники закладів охорони здоров'я:

За телефоном екстреного виклику (102) негайно повідомляють органи внутрішніх справ про кожен випадок установлення ними факту смерті людини незалежно від місця її настання, за винятком смерті від захворювань у закладах охорони здоров'я.


   
   Правова допомога | 👁3180   🗨 (0)

Захист прав людини і основоположних свобод

Конвенція про  захист  прав  людини  і  основоположних свобод 1950 року заклала основи становлення в Україні  якісно нової  системи  захисту  цих прав і свобод людини,  що вплинуло на демократизацію    діяльності    українських    судових    установ, правоохоронних  органів,  усіх структур органів державної влади та органів  місцевого  самоврядування. 

При  прийнятті  у  1996 році Верховною Радою України Конституції України положення цієї Конвенції були враховані у розділі II "Права, свободи та обов'язки людини і громадянина".

   
   Правова допомога | 👁3906   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg