Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Фітнес клуб з користю для здоров'я: як правильно почати заняття?

Спорт не повинен бути стресом, тому вибирайте для тренувань той час, коли ваш організ

Вибирайте фізичну активність правильно

Не можна не визнати той факт, що існує явний зв'язок між міцним здоров'ям і фізично активним способом життя. Люди, що займаються спортом, мають більшу тривалість життя і рідше хворіють. За допомогою фізичних вправ можна значно поліпшити самопочуття, підтягнути тіло, прискорити обмінні процеси, підвищити імунітет, позбутися шкідливих звичок. Заняття спортом сприяють зміцненню серцево - судинної системи, тим самим знижуючи ризик виникнення інсульту, а люди, які ведуть активний спосіб життя менше схильні до тривожним станам і стресів. Крім того, багато медичні дослідження вже підтвердили позитивний вплив спорту, на запобігання розвитку діабету. Так як же правильно почати заняття спортом?
 

Фітнес клуб
 

Вибирайте фізичну активність правильно

Головний критерій вірного вибору - повертатися до тренувань хочеться знову і знову. Чи часто люди вибирають собі вид спорту через те, що він популярний серед друзів і подруг. Але спорт, який не приваблює вас, навряд чи зможе стати частиною вашого життя. Від спорту потрібно отримувати задоволення. Тоді і питання як змусити себе тренуватися, відпаде сам собою.

Підберіть собі вид спорту на ваш смак і характер: танці, бойові мистецтва, тренажерний зал, групові тренування в фітнес клубі “Софія Sport”, екстрим. Є більш спокійні, більш активні. Часто, фітнес клуби пропонують 1-2 безкоштовні заняття. Скористайтеся цим, щоб перевірити, що вам до душі. Мережа сучасних фітнес клубів “Софія Sport”  розташовані в передмісті Києва на Софіївськії Борщагівці, в європейських комплексах ЖК «Софія» і ЖК «Клубний» від Мартинова.

Вам дуже хочеться себе спробувати, не сумнівайтеся, чи зможете ви, чи вистачить у вас підготовки, спробуйте - і все. Сильна мотивація допоможе швидко освоїти основні принципи і дізнатися, чи все так, як ви собі уявляли. Крім того, завжди можна змінити свою думку.

Спорт не повинен бути стресом, тому вибирайте для тренувань той час, коли ваш організм добре себе почуває. Бережіть свій сон, тому що це перше, що хочеться пожертвувати заради занять спортом. Розумніше буде пожертвувати для цього час, зазвичай проводиться за комп'ютером або телевізором. Кому буде цікаво бігати вранці, якщо ви любите поспати довше?

А сон дуже важливий для відновлення після незвичних для тіла навантажень. Визначте свої цілі і, спираючись на них, вишиковуйте свої тренування.

Такими цілями можуть бути:
  • Оздоровлення,
  • Зміцнення функцій опорно-рухового апарату,
  • Збільшення сили,
  • Корекція фігури (нарощування м'язів, скидання зайвої ваги і інше),
  • Розвиток витривалості і координації.

Як почати тренування абсолютного новачка


Фітнес клуб


На початковому етапі не обов'язково відразу йти в тренажерний зал. Головним завданням на цьому етапі буде поліпшення витривалості, зміцнення зв'язок і м'язів, збільшення координації рухів і сили.

І для цієї мети на перших порах підійде звичайна ходьба або легкий біг протягом 30-40 хвилин. А також невеликий набір вправ, що виконуються вдома, які будуть сприяти набуттю перерахованих вище навичок.

Тренування - 3-4 рази в тиждень. Кожна вправа виконується в 2-3 підходи по 12-15 повторень в підході:
 
1. Віджимання від підлоги,
2. Підтягування на низькій перекладині,
3. Присідання з гантелями,
4. Розведення рук з гантелями стоячи,
5. Скручування на підлозі.

Новачкові підійдуть вправи з гантелями.

Як почати тренування в спортивному залі?

Самим популярним і улюбленим видом зміцнення здоров'я і підтримки гарної фізичної форми є фітнес. Для продуктивних занять позбудьтеся від страху і комплексів. У залі кожен працює в своєму ритмі.

Отже. Ви в тренажерному залі. З чого почати?

З розминки на будь-якому кардіо-тренажері, протягом 5-10 хвилин до появи легкої поту. А також з невеликої розминки суглобів рук і ніг. Після можна приступати до виконання основної частини тренувальної програми, - рекомендує фітнес-тренер.

На перших порах дуже важливо приділити основну увагу техніці виконання вправ, найважливішими з яких на цьому етапі є:
 
1. Жим ногами в тренажері - 2 підходи по 10-15 повторень,
2. Згинання гомілок лежачи - 2 підходи по 10-15 повторень,
3. Горизонтальні тяги - 2 підходи по 10-15 повторень,
4. Віджимання від підлоги - 2 підходи по 10-15 повторень,
5. Вертикальні тяги - 2 підходи по 10-15 повторень,
6. Жим сидячи в тренажері - 2 підходи по 10-15 повторень.

Між підходами відпочивайте 2-3 хвилини до повного відновлення.

У міру адаптації до навантажень вага обтяжень необхідно збільшувати. При цьому важливо не порушувати техніку виконання вправ. Через 2-3 тижні кількість підходів і повторень можна збільшити до 3 по 8-12 разів.
Кількість підходів потрібно збільшувати поступово

Кількість підходів потрібно збільшувати поступово.

 
Фітнес клуб
 

Порада

Збалансуйте ваше харчування. Пийте достатню кількість чистої води. Оскільки вода міститься в більшості тканин тіла людини, відшкодування її запасів відіграє життєво важливу роль у всіх процесах і функціях організму під час тренувань.


Схожі матеріали:

Категорія: Спорт, фітнес
Переглядів: 295 | Теги: Фітнес клуб, заняття у фітнс клубі, спорт

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Полезна ли сперма для женского организма...

/_pu/60/43777829.jpg

Як з поведінки дівчини зрозуміти, що вон...

/_pu/60/70374272.jpg

Один заповідач та декілька заповітів: як...

/_pu/57/82062072.jpg

Декілька вад в жіночій зовнішності, про ...

/_pu/57/65812835.jpg

Уролитиаз или мочекаменная болезнь

/_pu/57/48421458.jpg

Що додати у ванну для покращення стану ш...

/_pu/61/51092147.jpg

Що буде, якщо на ходу раптово зламався п...

/_pu/56/06753902.jpg

Створюємо комфорт на дачній ділянці завд...

/_pu/59/20243813.jpg

Терапевт назвав сприяння продовженню жит...

/_pu/56/13787295.jpg

Как выбрать правильный лубрикант?

/_pu/61/41703041.jpg

Декілька жіночих речей, які відлякують ...

/_pu/57/24543322.jpg

С чем носить зимнюю обувь, чтобы выгляде...

/_pu/58/97189358.jpg