Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


10 порад як отримати вагінальний оргазм під час сексу: особливості, пози, техніки

Для того, щоб зрозуміти, як отримати вагінальний оргазм під час сексу, потрібно знати, що таке оргазм і чим відрізняється кліторальний від вагінального (маточного)


як отримати вагінальний оргазм під час сексу

Для того, щоб зрозуміти, як отримати вагінальний оргазм під час сексу, потрібно знати, що таке оргазм і чим відрізняється кліторальний від вагінального (маточного). Давайте розбиратися в природі та механізмі виникнення жіночого оргазму, у тому, які точки слід задіяти, які пози приймати. Дівчата, які зазнали такого екстазу, ніколи не забудуть його міць і силу. Якщо ви навчитеся доводити кохану до вагінального оргазму в ліжку, станете для неї найкращим партнером у її житті.

Що таке оргазм вагінальний та кліторальний

У будь-якого жіночого оргазму лежать кілька взаємодіючих механізмів. Безумовно, це процес як фізіологічний, а й психологічний. Насамперед відбувається збудження особливих зон у головному мозку, який подає сигнали через певні імпульси тілу, а точніше статевим органам дівчини. Не дарма кажуть, що жінка спочатку збуджується у голові, а потім поміж ніг. Якщо її психіці не спрацьовує механізм, штовхає до збудження, то фізіологічні процеси гальмуються чи розвиваються зовсім.

Отримуємо вагінальний оргазм

Імпульси пішли до статевих органів, рухова активність тіла збільшується, оргазм настає внаслідок скорочень м'язів піхви та матки. Він розливається внизу живота хвилеподібно або у вигляді пульсацій, які мають піковий характер. Найбільша вершина задоволення має від 2 до 6 скорочень. Далі сила слабшає, але скорочення продовжуються. Після того, як жінка скінчила, її статеві органи можуть зберігати збуджений стан до півгодини, а низ живота приємно тягнути ще довше.

При дуже яскравому оргазмі соски дівчата сильно набухають і тверднуть, а секрет, що відокремлюється, з піхви збільшується в обсязі. Деякі індивіди здатні еякулювати, що перекладається розділ сквірта. Необізнані соромляться такої кількості рідини, що виділяється, і вважають це мало не нетриманням сечі. Ось дурні!

 Ви знали про те, що жіночий оргазм за інтенсивністю в 3-5 разів сильніший за чоловічий?

Кліторальний оргазм

Кліторальний оргазм

З назви зрозуміло, що кліторальний оргазм виникає внаслідок тактильної стимуляції клітора, статевих губ і вульви. Його ще називають поверхневим, тому що сама його природа лежить на поверхні тіла. Переважна більшість жінок відчувають саме його. Він набагато слабший за вагінальний і досягається простіше. До клітора можуть дістатись і сама жінка, і чоловік. Питання лише у його стимуляції щодо переваг самої власниці.

Вагінальний оргазм: чи існує він взагалі і чим відрізняється від кліторального

Вагінальний оргазм (внутрішній) існує незалежно від того, що деякі жінки його не відчувають. Тоді чим вагінальний оргазм відрізняється від кліторального?
  • Головна відмінність – вплив на різні ділянки статевих органів дівчини під час коїтусу. При внутрішньому оргазмі стимулюються внутрішні стінки піхви, і від цього виникають надзвичайно яскраві відчуття. Деякі дівчата можуть відчувати оніміння ніг, легку втрату свідомості та паралізацію тіла – ніби хвиля накриває одна за одною, несучи далеко-далеко.

  • Ще одна відмінність – тривалість. Піхвовий оргазм може накривати кілька хвилин. Після чого настає повне розслаблення та відчуття приємної втоми.
М-да, скажете ви, все захоплююче, докладно і збуджуюче, але як довести дівчину до оргазму або досягти його самостійно хоча б раз у житті?

Як досягти вагінального оргазму, поради, особливості

Якщо ви жодного разу не відчували вагінальний оргазм, але знаєте, що таке кліторальний, ви навчаєтеся) Не переживайте, адже багато жінок, які ведуть активне статеве життя, не пробували його «на смак». Усі найсильніші вагінальні оргазми у вас попереду!

Психологічні особливості

Важливу роль отриманні вагінального оргазму грає психологічний настрій. Ну, ось такі жінки психологічні істоти – у них у черепній коробці. Не довго ганяти з порожнього в порожнє, а відразу списочком висвітлимо проблемки вашої головушки.

Погана концентрація на відчуттях

У момент пристрасного злиття ваші мізки судомно трясуть нейрони на тему «чим пофарбувати стелю» і «який суп зварити на обід». Ви не вмієте розслаблятись! Якщо настрою немає, краще від сексу відмовитися чи не чекати від партнера небувалих чудес.

Зацикленість на партнері та його відчуттях

Чимало дівчат, які під час сексуальних стосунків думають лише про задоволення чоловіка, а про себе забувають.

Слабкий емоційний зв'язок між чоловіком та жінкою

Це важливий пункт для дівчини. Чим більше вона довіряє партнеру, чим сильніше її почуття, тим більше вона розслаблюється і налаштована на якісний секс.

Невпевненість у своїй привабливості

Невпевненість у своїй привабливості

Про які вагінальні оргазми може йтися, якщо жінка постійно думає, що у неї товстий зад і обвислі груди? А ось у цій позі вона виглядає як бегемотин! Геть комплекси всіма силами.

Внутрішні бар'єри

Їх дуже багато: образа на чоловіків, стереотипне мислення, невдалі стосунки, страх завагітніти чи захворіти. Все, що не дає дівчині розслабитись, не дасть їй відчути вагінальний оргазм.

Занадто сильна зосередженість отримання задоволення

Якщо ми не віддаємося процесу повністю, а завжди клинимо на одній думці, оргазми обходять нас стороною.

Нестача еротичних фантазій, стимулів

Читайте більше еротичної літератури, щоб збудження наставало швидше, а оргазм радував своєю частотою.

Фізіологічні особливості

У деяких випадках жінка не відчуває вагінального оргазму тому, що їй заважають суто фізіологічні причини, а їх не менше, ніж психологічних.

Нестача гормонів

Мінімальна вироблення окситоцину і тестостерону викликає стреси і зниження чутливості статевих органів, через що оргазм не настає. Також діє підвищений пролактин.

Прийом медикаментів та ОК

Вплив багатьох компонентів зі складу позначається на нервовій системі, отже, і процесах збудження.

Старіння

Цей пункт йде плотнячком з першим, тому що з віком гормональний фон змінюється, а вироблення естрогену взагалі сходить нанівець, що робить статеві органи нечутливими до пестощів.

Розташування статевих органів жінки щодо органів чоловіка

Ну, ось не можуть деякі екземпляри чисто фізично дістатись заповітного місця. Розбіжність параметрів.

Широка піхва

Розтягнута пологами піхва має нижчу чутливість, оскільки обхват статевого члена стає менш щільний, як раніше.

Погано підібрана поза

Якщо у вибраній позі слабо стимулюються не тільки внутрішні стінки піхви, але й зовнішня поверхня статевих органів, досягти вагінального оргазму не вдасться.

Запальні процеси

Спайки, сухість піхви, запалення, болі забирають приємні відчуття на другий план. Які тут внутрішні оргазми?

Ослаблення м'язів піхви

Відбутися таке може з різних причин, але завжди призводить до втрати чутливості. Спеціальні вправи Кегеля вирішать проблему.
 
секс

Маленький досвід

Ви просто до кінця не знаєте себе та своєї фізіології! Звідки вам знати, як досягти вагінального оргазму, якщо ви навіть половину своїх ерогенних зон не намацали?

Партнер

Якщо чоловік не сильно дбає про жіноче задоволення, то, природно, його мало хвилює питання, як довести дівчину до вагінального оргазму. Сунув, вийняв і бігти (або хропіти носом до стінки).

Існує думка серед сексологів, що вагінальний оргазм не є критерієм вашої сексуальності та якості самого сексу. Якщо ви отримуєте кліторальний оргазм регулярно, то все у вас гаразд. Будь-який оргазм - це розрядка, яка позитивно позначається на психологічному та фізичному стані жінки.

Отримуємо вагінальний оргазм або 10 корисних порад від практиків


Отримуємо вагінальний оргазм
 

Порада 1: вивчаємо своє тіло

Шукаємо всі чутливі та чуйні точки. Щоб отримувати задоволення від інтимної близькості та закінчувати регулярно, треба знати, куди направити партнера. Так що, дорогі герли, мастурбуємо досхочу!

Не забуваємо при цьому про інтимні іграшки. В арсеналі нашого секс-шопу є стільки всього цікавого: кліторальні вібратори, вагінальні та анальні, масажери для грудей, анальні пробочки і втулки, спеціальні мастила, вагінальні кульки - всі секс-іграшки для отримання всіх видів оргазмів!

Порада 2: вчимося ласці

Навчіться себе пестити не за інструкцією з жіночого журналу, а за своїми особистими відчуттями. Віддайтеся своїм потребам. Після цього ви зможете навчити партнера ласкам свого тіла.

Порада 3: займаємося спортом

Займайтеся спортом та підкачуйте м'язи – це робить м'язи піхви міцними та чутливими. Не забуваємо про вагінальні намисто, які теж зміцнюють їх, а також забезпечують всю яскравість та глибину вагінальної насолоди.

Порада 4: розслабляємось

Вчимося розслаблятися в процесі занять любов'ю: відкидаємо непотрібні думки, образи, думаємо про секс, віримо в те, що у вашому тілі все чудово, адже інакше чоловік не став би з вами цим займатися. У головах багатьох дівчат сидить підсвідомий страх втратити контроль та владу в момент оргазму – така собі психологічна проблема. Таке буває від травм та образ, колись нанесених чоловіками. Чи не циклимося на цьому.
 
розслабляємось

Порада 5: створюємо приємну обстановку

Створюйте приємну обстановку та атмосферу перед тим, як зайнятися сексом. Що ви любите: свічки, якісь запахи, квіти, гарна білизна, приглушене світло? Може треба трохи вина та смачний десерт для затравки?

Порада 6: налагоджуємо діалог із партнером

Спілкуємось про відчуття під час сексу, до та після. Ідеальним варіантом стане не різкий перехід до сексу (це вже стосується чоловіків), а плавний. Ваша пантерка збудиться набагато сильніше, якщо ви поговорите з нею, подивіться разом приємний фільм, перш ніж прикладете на лопатки. Нерідко чоловік біжить у ванну, миється, стрибає у ліжко та звучить коронна фраза «я готовий, йди сюди». Ось, млинець, як удар між ніг! Нічого одразу не хочеться! Грайте, шановні, спокушайте, умащуйте).

Порада 7: збуджуємося

Починаємо секс, коли збудження вже на межі, і жінка просто горить від бажання відчути член в собі! Можна збільшити час прелюдій. Ми вже писали, що для максимальної стимуляції використовуємо тріо «вагіна + клітор + анус» або «вагіна + клітор + груди», ну і подальші поєднання. У чотири руки можна обробити всі ерогенні зони, а якщо ви підключите до цього секс-іграшки, то взагалі відлетите від мультиоргазмів, як вагінальних, так і кліторальних!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відбувається з жінкою під час оргазму, які відчуття коли дівчина кінчає

Порада 8: дбаємо про жіноче здоров'я

Правимо гормональне тло, оздоровлюємося травами-ягідками, лікуємо свої жіночі болячки.

Порада 9: проходимо вагінальні тренінги

Не смійтесь! Ми серйозно! Масаж органів малого тазу та вагінальна гірудотерапія здатні творити дива. Поліпшується кровообіг, тренуються м'язи піхви, підвищується тонус та скорочувальна здатність внутрішніх репродуктивних органів. Це прямий шлях до того, щоб отримати найсильніший вагінальний оргазм, не пізнаний досі).
 

Порада 10: правильні пози

Вибираємо правильні пози! А ось за цим у наступний розділ!

В яких позах можна отримати вагінальний оргазм


В яких позах можна отримати вагінальний оргазм

При виборі поз для вагінального оргазму варто віддати перевагу тим, у яких сильний вплив на вагінальні м'язи йде статевим членом. Нам необхідний максимальний дотик і тертя.

Поза «Жінка зверху» або «Наїзниця»

Не у її класичному виконанні, а модифікована. Чоловік сідає, підібгавши ноги під сідниці. Однією рукою впирається у ліжко. Торс відхилений трохи тому. Герла сідає зверху, широко розставивши ноги і зігнувши їх у колінах. Тіло відхилено назад, руки впираються в ноги партнера ближче до колін. Контакт статевих органів дуже близький, проникнення глибоке, вільною рукою чоловік може пестити клітор, ротом та язиком груди – вона якраз на потрібному рівні.

Поза «Жінка зверху» або «Наїзниця»

Поза "Бутон лотоса"

Хлопець приймає позу лотоса, дівчина сідає зверху та охоплює його ногами за талію. Він тримає її руками за стегна і допомагає рухатися. Сам теж може здійснювати рухи вгору-вниз. Все, що треба, треться і стимулюється.

Поза «Супер-вісімка»

Поза «Супер-вісімка»

Дівчина лежить на спині, ноги витягнуті і трохи нарізно. Під попку можна подушку. Наш герой лягає зверху вздовж її тіла та тримається на прямих руках. Вона може покласти руки йому на стегна, спину, а ногами трохи притиснути до себе. Дуже щільний і глибокий контакт, який передбачає якісний вагінальний чи кліторальний оргазм.

Поза «Літера Ікс»

Мен лежить на спині, герла відвертається і лягає на нього зверху. Її ніжки витягнуті вздовж його тулуба, тіло на ліжку поміж його ніг. Руками наголошує або на ноги хлопця, або на ліжко (ну або де там ваша сексуальна стиковка відбувається).

Поза «Літера Ікс»

Техніки вагінального оргазму

Одна з технік рано чи пізно приведе вас до лона насолоди від вагінального оргазму. Почнемо з найкрутішої!

Техніка «Дразнилка»

Суть тут проста: пестощами клітора доводимо дівчину майже до кульмінації, після чого на деякий час переключаємося на ласки грудей або іншої частини тіла. Потім знову пестимо пальцями або язиком клітор і в момент, коли вона близька до оргазму або вже випробувала першу хвилю, вводимо пеніс у піхву. Починаємо інтенсивно рухатися, при цьому ласки клітора не припиняємо. Для більшого збудження пестимо соски вільною рукою або чіпляємо їй віброіграшку для грудей.

Техніка «Міст»

Після попередніх пестощів відбувається коїтус, але в повільному ритмі, щоб дівчина зосередилася на своїх відчуттях. Пестимо клітор - краще так, як вона це робить при мастурбації. Беремо вібратор і замість пеніса вводимо його в збуджену дірочку, дівчині при цьому варто відверто фантазувати та уявляти все, що її заводить! Як тільки вона буде близька до оргазму або процес вже запустився, міняємо вібратор на член. Швидше за все, ви отримаєте потужний вагінальний оргазм у поєднанні з кліторальним, а потім будете дякувати нам за добрі та корисні поради!

Що ж, на цій позитивній нотці ми відкланяємось, а вам побажаємо яскравого сексу із феєрверками! Пишіть у коментарях, що знаєте на тему, і включайтеся до обговорення. Хто перший?


Схожі матеріали:

👁 466
Категорія: Інтим
Теги: Секс, під час сексу, Вагінальний оргазм, Кліторальний оргазм

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Таке підживлення яблуні збільшує врожай ...

/_pu/68/91461717.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg

Діарея у собак: причини і лікування

/_pu/68/23842990.jpg

Як застосовувати на дачі шкаралупу: досв...

/_pu/68/03400308.jpg

Остров Афродиты - Самые красивые регионы...

/_pu/67/20967981.jpg

10 порад як отримати вагінальний оргазм ...

/_pu/67/19051680.jpg

Что собой представляет геморрой и как ег...

/_pu/67/17769821.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Коли висаджувати розсаду томатів та перц...

/_pu/68/98187917.jpg

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg