Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Мастурбація з вібратором. Чого чекати від секс-іграшки?

Секс-іграшки допомагають отримувати задоволення

Мастурбація з вібратором

Секс-іграшки допомагають отримувати задоволення. Це пристрої, які викликають дуже яскраві оргазми. І часто їх купують не для парних ігор, а для сексуальної розрядки. Але які саме відчуття викликають товари для дорослих? Чого чекати від кліторального вібратора або від стимулятора точки G?


вібратор
 

Навіщо потрібна мастурбація з вібратором?

Чому все більше людей купують інтимні товари для отримання задоволення? Чому їм не вистачає підручних засобів? Раніше не було вібруючих пристроїв, і люди все одно отримували задоволення. У чому ж їх особливість?

Вібратор може рухатися з особливою амплітудою. Ні руками, ні струменем води неможливо відтворити коливання, які створюють спеціальні пристрої. Швидкість, потужність повторити не вийде. І тільки вібратори можуть похвалитися безпечними рухами.

У вібратора багато швидкостей і режимів роботи. Більшість моделей можуть працювати в різних режимах. Повільно або швидко, сильно або слабо - вибирає власниця. І таке розмаїття досьупне долоням, але швидкість все одно буде не та.

Вібратор впливає на потрібну область. Є вібратори для різних місць: кліторальні, заглибні, анальні і ін. Вони можуть стосуватися дільниць, до яких неможливо дотягнутися пальчиками.

Але найголовніша перевага всіх вібраторів для жінок - це бистра швидкість отримання оргазму. Він настає в більшості випадків застосування, на відміну від звичайного сексу.

А ще з'явилися вібратори, які гарантують жіночий оргазм. Хвильові стимулятори впливають так, що ефект настає навіть у жінок, які раніше ніколи не досягали піку задоволення.

Жіноча мастурбація з кліторальним вібратором

Стимуляцію клітора для отримання задоволення застосовують більшість жінок під час мастурбації. Саме ця область допомагає швидко налаштуватися і отримати потрібний результат. Але вібратор прискорює процес. За допомогою коливань можна зробити задоволення в рази сильніше.

На що схожий дотик вібратором? Він може бути різним. М'яким і ніжним, як ласки подушечками пальців. Або інтенсивним і досить «жорстким». Це залежить від матеріалу і форми секс-іграшки, а ще від швидкості роботи.

Кліторальним вібратором можливий точковий вплив. На кліторі багато ділянок, і якщо рухати секс-іграшкою, переміщаючись від одного до іншого, вийде дуже цікавий ефект. Тому підходять кругові рухи, вгору-вниз або з іншого амплітудою.

Впливати можна на весь клітор. Якщо іграшка широка, то її можна просто прикласти до всієї частини тіла. Відчуття будуть інші, не менш сильні, але більш поширені. В цьому випадку фінал трохи сповільнюється.

Рухати секс-іграшкою чи ні - вирішує сама дівчина. Але більшість моделей кліторальних секс-іграшок створені так, що рух необхідний. Тільки хвильові стимулятори встановлюються на клітор і не вимагають участі в процесі, вони самі роблять все необхідне, рухи не потрібні.

Плюси кліторальних вібраторів

 • Оргазм під час мастурбації з вібратором настає швидко, і подібна стимуляція викликає його у більшості жінок. Купити таку секс-іграшку варто для першого знайомства з інтим-товарами.
 • Використовувати кліторальну річ можна і під час сексу, вона не заважає проникненню.
 • Більшість моделей не схожі на пеніс, не викликають ревнощі у чоловіка.
 • Не потрібна велика кількість режимів, щоб отримати задоволення.
 • Невеликий розмір дозволяє носити в сумочці, брати в подорожі вібратор для мастурбації.

Мінуси кліторальних вібраторів для самозадоволення

 • В процесі застосування є недолік - хочеться наповненості в районі піхви.
 • Занадто інтенсивний режим може викликати біль.
 • Якщо застосовувати часто (більше 3 разів на день), знижується чутливість клітора. Але це проходить, якщо на 2-3 тижні відмовитися від секс-іграшки, тоді все відновлюється.

Мастурбація жінок з вагінальним вібратором

Вібратор, який вводиться в тіло, вважається занурювальним. Є моделі для піхви і для анала. Але можливе і чергування. Важливо лише для анального сексу застосовувати вібратори з обмежувачем.

Відчуття від мастурбації вібратором всередині тіла відрізняються від звичайного сексу. Звичайно, за допомогою секс-іграшки можна імітувати звичайні фракції. Занурення і витяг дарує задоволення, але для таких процедур підійде і звичайний фалоімітатор. Вібратор ж володіє моторчиком всередині. І вібрація не схожа на звичайний секс.

Вібрація ніби «розливається» по всьому тілу. Спочатку вона відчувається тільки в районі промежини, але поступово починає відчувається і в животі, потім в груди. Особливо це помітно, якщо поступово збільшувати швидкість роботи пристрою. Зростає при цьому і збудження.

Найчастіше жінки використовують поступальні руху і вібрацію одночасно для отримання оргазму під час мастурбації. Важлива не швидкість, а певний ритм. Якщо рухатися в ньому деякий час, відбувається очікуваний фінал. Але самостійно дотримуватися потрібно швидкості при максимальному порушенні буває складно.

Ротація - це кругові рухи вібратора. Він ніби нахиляється в різні боки. У тілі він натискає на стінки вагіни, даруючи дуже незвичайні відчуття. Може включатися спільно з вібрацією або окремо від неї. Рух не можна порівняти з чимось ще. Але нахили можуть відволікати від збудження, а не посилювати його. Відчуття індивідуальні.

Іноді вагінальної стимуляції недостатньо для отримання оргазму. Потрібно підключити ще і клітор. Для такої мастурбації краще використовувати вібратор типу «кролик».

Плюси мастурбації з вагінальним вібратором

 • Вібратор дарує відчуття наповненості і при цьому вібрує. Два ефекту в одному.
 • Чим більше швидкостей, тим цікавіше експерименти. Щоразу нові відчуття.
 • Вібратор можна прикласти до клітора, і теж буде порушення. Підходить для масажу різних місць.
 • Варіант з обмежувачем в підставі можна застосовувати і для вагінального, і для анального сексу.

Мінуси мастурбації з вагінальним вібратором

 • Під час використання часто не вистачає стимуляції клітора.
 • Вібрація усередині цікава не всім жінкам, деякі вважають за краще лише поступальні рухи.
 • Ротація - цікава функція, але застосовується рідко, оцінена не всіма користувачами.
 • Вібратор великого розміру, частіше в довжину більше 12 см. Для зберігання потрібно виділене місце.

Мастурбація з вібратором для точки G

Погружний вібратор для точки G масажує передню стінку піхви. Вібруючий елемент розташовується так, щоб вібрація максимально відчувалася в кінчику секс-іграшки. Що відчуває жінка при мастурбації з вібратором точки G?

На вході в лоно є відчуття наповненості. Дама ніби охоплює вібратор, відчуття занурення досить збуджує. Але кінчик не стосується шийки матки, не вводиться занадто глибоко. Він натискає на передню стінку. Під час застосування можливі фрикції, але з невеликою амплітудою. І при цьому змінюється тиск на чутливу точку.

Саме стимуляція точки G викликає множинні і струменеві оргазми. Але при перших дослідах може не дарувати дуже потужних відчуттів. Точку G потрібно розбудити, щоб отримати очікувані відчуття, а на це потрібен час. Якщо ж точка G у жінки зовсім не активна, збудження буде не сильним.

Такий вібратор допомагає жінці знайти ділянки, які дарують максимальне збудження. Це тренажер для дослідження власного тіла. З його допомогою легко зрозуміти - як впливати. А потім про ці відкриття можна розповісти партнеру.

При мастурбації вібратором з загнутої головкою часто хочеться ще і ласк клітора. Подвійна стимуляція привабливіше для жінок.

Плюси вібратора для точки G

 • Викликають сильні вагінальні оргазми, часто множинні.
 • Відчуття з кожним наступним разом все більш інтенсивні.
 • Вібратори G-точки активують ділянки, які не задіяні в сексі з партнером.
 • Регулярне застосування може активувати струменеві оргазми.

Мінуси вібратора для точки G

 • При використанні часто не вистачає ласк клітора.
 • Складно застосовувати в парі, підходить лише для подвійного проникнення або для взаємної мастурбації.
 • Якщо точка G - не ерогенна зона, то вібратор не дуже цікавий.

Відчуття від мастурбації з вібратором кроликом

Вібратор кролик складається з двох частин: одна занурюється в піхву, друга пестить клітор. Саме кліторальний відросток раніше був з вушками, нагадував кролика, від цього і пішла назва. Сьогодні ж ця частина може мати різну форму.

Які відчуття від мастурбації вібратором кроликом? Вони набагато сильніші, ніж від впливу на одну зону. Є відразу наповненість всередині тіла, є приємні дотики до клітора, а ще й коливання в різних частинах секс-іграшки. Цікаво, коли швидкість можна регулювати окремо в різних частинах пристрою.

Кліторальний ділянку можна включити не відразу, а спочатку занурити вібратор в тіло. Або навпаки, почати з клітора, а тільки потім вставити основну частину всередину. Це дозволить поступово посилювати вплив, це значно позначиться на порушення. При цьому можна здійснювати і поступальні рухи, але з обмеженою амплітудою, щоб кліторальний відросток повністю не відривався від тіла.

Кролик - ідеальний вібратор для мастурбації. Він саме для цього і створений. Він не підходить для експериментів в парі.

Плюси мастурбації з вібратором кроликом

 • Стимуляція двох зон робить збудження максимальним.
 • Два відростка регулюються окремо, при бажанні, можна включати лише один.
 • Оргазм з кроликом настає швидше, ніж з іншими зануреними моделями.
 • Два моторчика створюють унікальні малюнки вібрації.

Мінуси мастурбації з вібратором кроликом

 • Вібратор кролик - це секс-іграшка тільки для мастурбації.
 • Кліторальний відросток під час застосування може «зісковзувати» з тіла або стосуватися не тієї ділянки шкіри. Важливо підбирати правильну форму.
 • Не підходить для анальних ігор.
 • Не дає глибокого занурення, основна частина зазвичай не більше 13 см в довжину.

Відчуття від мастурбації з анальним вібратором

Анальний вібратор може мати різну форму: пробки, стимулятора. Пробка поміщається в тіло, дарує наповненість, але вона не створена для поступальної ходи. Втулка допомагає звикнути до відчуття предмета в задньому проході, готує до аналу або просто підсилює переживання від ласк інших зон. Анальний стимулятор можна вводити і виймати, здійснюючи збуджуючі фракції.

Вібрація в анус для одних жінок дуже приємна, для інших не цікава. Це залежить від індивідуального розташування чутливих ділянок. Але якщо її включати, рухи поширюються не тільки на попку, відчуваються вони і всередині вагіни. Тонка стінка між отворами не перешкоджає поширенню коливань. Саме тому дуже цікаво спробувати вагінальне проникнення і вібрацію в анус одночасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Життя без сексу: користь чи шкода

Введення вібратора може бути не дуже приємним. Важливо поступово занурювати стимулятор, не роблячи різких рухів. Необхідне правильне мастило і маса терпіння. Приємні відчуття жінка, найчастіше, починає відчувати не при першому експерименті, а набагато пізніше. Спочатку доведеться звикнути до нових відчуттів, а лише потім вже відкривати світ задоволення.

Але коливання в області ануса відчуваються ніби у всьому тілі. Вібрація поширюється на всі навколишні органи, і це цікаво. Якщо пробочка торкається матки через стінку кишечника, можна випробувати неймовірний матковий оргазм. Зустрічається він рідко, але по силі перевершує всі інші варіанти.

Плюси застосування анального вібратора для мастурбації

 • Використання анального вібратора дозволяє виявити нові ерогенні зони.
 • Вібрація відчувається у всіх органах малого таза, це збуджує і веде до яскравих фіналів.
 • Правильні анальні вібратори безпечні для використання.
 • Анальний вібратор можна використовувати для сексу з партнером.
 • Анальна секс-іграшка стане відмінною підготовкою до анального сексу.

Мінуси застосування анального вібратора для мастурбації

 • Для анальної стимуляції можна застосовувати тільки спеціальні секс-іграшки з обмежувачем.
 • При перших застосуваннях може бути легкий біль і відчуття, що хочеться в туалет. Необхідно звикання до таких пристроїв.
 • Для початківців потрібен мінімальний діаметр, для досвідчених користувачів доведеться поміняти девайс - купити трохи більшого розміру.
 • Для чоловіків і жінок можна застосовувати однакові пристрої, але чоловікам більше сподобаються масажери простати з особливою вигнутою формою.
Який вібратор купити для мастурбації? Кожен вирішує для себе. У всіх моделей своє призначення. Щоб визначитися, подумайте - які зони викликають у вас максимум збудження? Саме для них і вибирайте підходящу річ.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 412 | Теги: Секс-іграшки, вібратор, Мастурбація з вібратором, мастурбація, анальний вібратор

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg