Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Вчені підтверджують вплив імбиру і часнику на продовження життя

Вплив імбиру і часнику на продовження життя вчені пояснюють вмістом великої кількості

Вчені підтверджують вплив імбиру і часнику на продовження життя

Вчені констатують, що споживання імбиру і часнику сприяє пригніченню запалення, чий розвиток в організмі є одним з ключових чинників його старіння.

Старіння характеризується погіршенням фізіологічних функцій організму людини і пов'язане з схильністю певних захворювань:
  • серцево-судинних,
  • неврологічних,
  • раку,
  • порушень обміну речовин.
Прогресуванню старіння сприяють окислювальний стрес і запалення. Тим часом, чинити опір цим процесам допомагає споживання імбиру і часнику, - про це пише видання Express, посилаючись на ряд проведених досліджень.
 
Вчені підтверджують вплив імбиру і часнику на продовження життя
 

Часник

Згідно з результатами, представленими на дослідницькій конференції, присвяченій проблемам старіння, організованому компанією Yakult в Токіо, ефект продовження життя, пов'язаний зі споживанням часнику, обумовлений поліпшенням функціонування кишечника. Вчені пов'язують користь пряного овоча для кишечника з великою кількістю натуральних волокон, що містяться в часнику і сприяють розвитку «хороших» бактерій. Ці мікроорганізми борються зі шкідливими кишковими бактеріями, які виділяють токсини, здатні впливати на виникнення раку, недоумства, ожиріння, психічних захворювань.

Імбир

Національна бібліотека медицини США опублікувала дані, які підтверджують здатність імбиру покращувати показники стану серцево-судинної системи: завдяки йому знижуються рівні тригліцеридів і «поганого» холестерину з ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як яблука впливають на пам'ять

Також, повідомляє Express, є свідчення того, що імбир здатний пригнічувати і регулювати деякі патологічні процеси, включаючи нейродегенеративні захворювання і хвороби, асоційовані з метаболічними порушеннями (цукровий діабет, ожиріння).

Імбир і часник

Результати дослідження, опублікованого на Sift Deck Research Page, свідчать про їх антиоксидантних і протизапальних ефекти, що захищають від прискореного старіння.
 
«Попередні роботи вже показували, що споживання часнику збільшує рівень внутрішніх антиоксидантів, таких як глутатіон, що знижує окислювальний стрес в організмі. У свою чергу імбир також має протизапальну дію, і ці якості тісно пов'язані з механізмом уповільнення старіння», - постулюють наукові експерти.

Вплив імбиру і часнику на продовження життя вчені пояснюють вмістом великої кількості біологічно активних сполук.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 303 | Теги: продовження життя, часник, імбир

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Жадібний чоловік і декілька фраз, які йо...

/_pu/59/42157778.jpg

Як з поведінки дівчини зрозуміти, що вон...

/_pu/60/70374272.jpg

Догляд за ягідними чагарниками навесні

/_pu/57/88494066.jpg

Що буде, якщо на ходу раптово зламався п...

/_pu/56/06753902.jpg

Витамин С для красоты кожи лица - кому и...

/_pu/58/87380532.jpg

В чем эффективность современной лазерной...

/_pu/56/50200790.jpg

Декілька речей, які змушують чоловіків н...

/_pu/58/07219694.jpg

Що додати у ванну для покращення стану ш...

/_pu/61/51092147.jpg

Декілька вад в жіночій зовнішності, про ...

/_pu/57/65812835.jpg

Полезна ли сперма для женского организма...

/_pu/60/43777829.jpg

Як вибрати найсолодші мандарини? Звертай...

/_pu/61/86682385.jpg

Уролитиаз или мочекаменная болезнь

/_pu/57/48421458.jpg