Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Природні «антибіотики»


Природні «антибіотики»

З появою антибіотиків людство, нарешті, змогло навчитися протистояти багатьом небезпечним хворобам. Тільки за зовнішньою користю в боротьбі з хворобами існують ще й побічні ефекти, які виявляються часом дуже небезпечними для здоров‘я людини. На щастя, існують природні «антибіотики», Користь яких незаслужено забута.

Скільки коштів припадає випробувати на собі, щоб вилікувати обридлий нежить?Дана проблема знайома багатьом, але практично ніхто не знає про те, що знайомий багатьом женьшень здатний набагато швидше допомогти впоратися з цією проблемою, в порівнянні з іншими засобами. Сам по собі женьшень має сильні імуностимулюючі властивості, і саме завдяки цьому нежить проходить за кілька днів.

А ось відома багатьом журавлина, виявляється, допомагає нейтралізувати небезпечну бактерію, що викликає більшість інфекцій сечостатевої системи. Справа в тому, що дана бактерія, потрапляючи в сечовий міхур, «намертво» прикріплюється до його стінок. А ось журавлина, а точніше, що міститься в ній речовина проантоцианідін, не дає даній бактерії «затримуватися». Були проведені численні дослідження, які довели, що регулярне вживання всього лише двохсот грамів журавлини в день вбереже жінку від інфекцій сечостатевої системи.

А ось часник добре відомий своїми цілющими властивостями багатьом з нас. Приміром, в період епідемій грипу і простудних захворювань лікарі радять нарізати часточки часнику і залишати їх у кімнаті. Даний спосіб є відмінним профілактичним засобом і часто застосовується в дитячих садах.

Сила часнику укладена в з’єднанні алліцині, яке відоме потужними антимікробними діями. Вчені довели, що дане з‘єднання має неймовірну силу і допомагає боротися з півсотнею грибків і бактерій. Але найбільший вплив часник здатний чинити на різні захворювання легенів, знищуючи в них численні бактерії. Для лікування, наприклад, пневмонії, фахівці рекомендують з’їдати в день близько п‘яти зубчиків часнику. Якщо ж є необхідність провести профілактичні дії, то для цього буде достатньо з’їдати два зубчики часнику.

Такий корисний і улюблений багатьма грейпфрут здатний стати ефективним засобом у боротьбі з багатьма бактеріями. Мова йде про зерна грейпфрута. Виявляється, що міститься в них екстракт допомагає знищувати багатьох паразитів, а також справитися з таким виглядом грибка, як кандида.

Навіть не дивлячись на те, що багато звичних для нас продуктів є природними антибіотиками, не варто займатися самолікуванням. Якщо є необхідність пройти курс лікування антибіотиками, краще погодити це з лікарем.


Схожі матеріали:

👁 2907
Категорія: Здоров'я
Теги: часник, здоров’я, природний антибіотик, Антибіотик, журавлина, грейпфрут



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg