ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Лариса Гавриленко Дует "М’ята" Короваївського сільського будинку культури вже завоював своїх шанувальників у Гребінці

Тихо і ніжно розливається залом українська пісня, мелодійні ноти переплітаються зі щирими словами і беруть у полон слухачів. Як гармонійно співіснують жіночі голоси!

Як вони доповнюють і переплітаються між собою! Це магія української пісні!

А виконавці - дует "М’ята" Короваївського сільського будинку культури. Чарівні україночки - Лариса Гавриленко та Катерина Харченко вже другий рік поспіль співають у дуеті.

Іноді до них приєднується Наталія Шевельова, і чарівне багатоголосся жіночого тріо теж бентежить душу слухачів.

Лариса Гавриленко - художній керівник Короваївського сільського будинку культури, вже третій рік працює за спеціальністю. Адже закінчила Гадяцький коледж культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського за спеціалізацією "Народне пісенне мистецтво", отримала кваліфікацію - керівник аматорського вокально - хорового колективу.

Цю спеціальність обрала за покликом серця, та й успадкувала гарний голос від діда Павла. Кумиром для неї завжди була наша землячка - Раїса Кириченко. її пісню "Дорога до матері" Лариса Гавриленко завжди виконує трепетно і щиро. Хоч і співала Лариса все життя, виступала на різних сільських, районних та обласних культурно-мистецьких заходах, та за освітою не працювала.

А ось останні роки займається улюбленою справою, вкладає душу у роботу. Разом з директором сільського будинку культури О.В. Литвяковим організовують свята у селі. При клубі створений вокальний колектив "Вишиванка".

 Молоді жіночки, полишивши всі свої справи, приходять на репетиції. Взимку це відбувається рідше, адже клуб не опалюється. А ось влітку, незважаючи на велику кількість роботи, репетирують та вчать нові пісні частіше. Залюбки поспішають на репетиції Світлана Іванова, Лена Фєдєєва, Леся Дворник, Іра Кошова, Оксана Куришко, Олена Писанка, Ярослава Гошко, Ліза Позднякова. Дівчатам грають на баяні і О.В.Литвяков, і А.П.Син, також допомагають записати необхідні фонограми.

З піснею і музикою мріяла поєднати своє життя і Катерина Харченко. Вона родом з Чернігівщини, була солісткою у шкільному хорі. Тож після навчання у школі поїхала здобувати мистецьку освіту у Ніжин. Пісня завжди крокувала поряд, Катя співала і в ансамблях, і в дуетах, і в хорі.

Після одруження переїхала до Короваїв, у молодого подружжя народилося двоє синів: Вітя та Даня. Цього року Віктор став першокласником Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює Катерина Харченко в ТОВ СП "Нібулон", та час для пісні знаходить завжди.

Вона - активна учасниця сільської художньої самодіяльності, виступає і на районних культурно-мистецьких заходах. Звучить пісня і вдома, в оселі Харченків. Хоч синочок Даня ще маленький, чотири роки, але вже вміло підспівує мамі і залюбки слухає з мамою українську пісню у виконанні Ніни Матвієнко.


Лариса Гавриленко


Діти Лариси Гавриленко теж успадкували від мами і голос, і слух. Старші сини Юра та Олег - вже студенти. В шкільні роки вони співали та грали в інструментальному ансамблі. А менша донечка Даринка - шестикласниця Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів зараз бере активну участь у шкільних та позакласних заходах, співає та виступає.

Дует "М’ята" Короваївського сільського будинку культури вже завоював своїх шанувальників у Гребінці, адже жінки активно почали виступати на різних районних урочистостях та концертах. їх об'єднує любов до української пісні та бажання дарувати людям радість.

Різні почуття жіночої душі та мелодія пісні народжується і бринить на одній хвилі. А слухачі, коли її чують, відгукуються добром і щастям.
Гребінчин крайСхожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Гребінківська серія "Мистецтво в нас" | Переглядів: 826
Теги: КороваїНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/07542000.jpg

Коли світ визнав Росію божевільною, мамчині фашисти вигадали новий слоган: "Нам не соромно". Футболки роблять із таким написом і не тільки

/_sf/14/09303484.jpg

Ідеї ​​святкування Дня Закоханих для пар із Гребінки

/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!

/_sf/14/35308262.jpg

Что посмотреть в Трускавце. Санаторий Карпаты

/_sf/14/25460328.jpg

Про Чорнобаївку без жартів

/_sf/14/67173541.jpg

Те, що влаштував Путін, є непоправним. Від Росії відвернувся без перебільшення весь світ

/_sf/14/03356211.jpg

Ракетний комплекс "Нептун" знищили крейсер "Москву" зсередини і не залишили жодних шансів на спасінняЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Что такое карцинома: ее основные виды и ...

/_pu/63/28371757.jpg

Як врятувати розсаду, якщо вона витягнул...

/_pu/63/83935674.jpg

Які 5 помилок не можна допускати при вир...

/_pu/63/38972637.jpg

Як приймати гарячу ванну, щоб не нашкоди...

/_pu/62/35483606.jpg

Що не можна садити поруч із полуницею: д...

/_pu/62/33954071.jpg

Чому кучеряться верхівки томатів на гряд...

/_pu/63/12527666.jpg

Вбийте це в землю, і кроти більше ніколи...

/_pu/62/54603918.jpg

Влітку пригощатимете всіх сусідів, якщо ...

/_pu/63/07881723.jpg

Навіщо садити чорнобривці на полуничній ...

/_pu/63/45451108.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Чим полити цибульні грядки, щоб відлякат...

/_pu/64/20319020.jpg