Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Прем’єр-міністр: У 2021 році зарплати вчителів збільшилися на 25%
Прем’єр-міністр також підкреслив, що у 2021 році тривало реформування профтехосвіти, до якого були залучені бізнес та міжнародні партнери.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що у 2021 році тривало реформування профтехосвіти, до якого були залучені бізнес та міжнародні партнери

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

“В 2021 році уряд суттєво збільшив видатки на Міністерство освіти та науки – на 26 млрд грн порівняно з 2020 роком. Зарплати вчителів зросли більш ніж на 25%. Якщо у вересні минулого року зарплата вчителя першої категорії становила близько 10 тисяч гривень, то сьогодні зарплата того ж самого вчителя становить 13 тисяч гривень”, – сказав глава уряду.

Прем’єр-міністр: У 2021 році зарплати вчителів збільшилися на 25%
 

Він також відзначив окрему програму уряду – реформу шкільного харчування. За рік, за його словами, модернізовано 1300 харчоблоків у шкільних їдальнях, розроблено та впроваджується здорове меню для шкіл. На наступний рік на реформу шкільного харчування передбачено 1,5 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Если ребенок не хочет учиться: полезные советы

Прем’єр-міністр також підкреслив, що у 2021 році тривало реформування профтехосвіти, до якого були залучені бізнес та міжнародні партнери. Зокрема, на осучаснення освітнього простору закладів профтехосвіти та підходів до навчання було залучено 1,7 млрд грн від Європейського інвестиційного банку.

Схожі матеріали:
   Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 72
Теги: зарплати, вчителі, зарплата вчителя | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ