Новини
Всі новини
Полтавщина
Гребінківська ОТГ
Новини Гребінки
Події
Суспільство
Освіта
Здоров'я
Культура
Спорт
Актуально
Актуальні новини
Зверніть увагу!
Шкільний екран
Соціальний захист
Міська рада
Лубенська РДА
Прес-реліз
Технології
Відео-калейдоскоп
Уроки Photoshop
Корисне
Всі матеріали
Освіта
Суспільство
Він і вона
Кулінарія
Краса, мода, стиль
Корисні поради
Здоров'я
Хобі
Правова допомога
Довідкова
Історія Гребінківщини
Довідник підприємств
Оголошення
Всі оголошення
Нерухомість
Робота
Авто, мото, вело
Будівництво/ремонт
Послуги
Дім і сад
Побутові товари
Дитячий світ
Комп'ютери
Тварини
Інше
Фото
Відео
Суспільне Полтава
Телестудія Лубни
Телестудія Миргород
Канал «Зміст»
ІРТ Полтава
Кременчуцькі Новини
Поліція Полтавщини
Гребінківська ОТГ
Чорнухи Video
Музичні кліпи
Інші відео
Форум
Блоги
Рідне місто моє
Блог "Літературний клуб"
Історії маленького міста
Персони
Жіночий блог
Хобі-блог - Чим зайнятися у вільний час?
Хорошулька
Вітання, подяка, репліка
Спорт-блог
Афіша
Афіша Гребінки
Афіша Полтавщини
Архів новин
Новини Гребінки
Новини Полтавщини
Новини громади
Події
Суспільство
Освіта
Культура
Здоров'я
Спорт
Технології
Новини Полтавщини TV
Всі новини Гребінки, останні новини дня у Гребінці та Полтавщині
Третина ліків у аптеках - браковані або фальсифіковані
Третина ліків у аптеках - браковані або фальсифіковані
На прилавках аптек трапляються фальсифіковані лікарські засоби, які можуть містити у своєму складі не всі необхідні інгредієнти, у них може не бути діючих речовин або їх недостатньо, може бути підроблена упаковці.
Тому купуючи ліки, треба бути уважними і в разі підозри звертатися до Державної служби з лікарських засобів у Полтавській області. З початку 2012 року служба провела аналіз 268 зразків лікарських засобів за всіма показниками, із них брак склав 33%.
Загалом за
...
Читати далі »
08.09.2012 | Категорія:
Здоров'я
| Переглядів: 1961
(0)
АМКУ оштрафувало ПАТ «Полтаваобленерго» на 68 тисяч гривень
АМКУ оштрафувало ПАТ «Полтаваобленерго» на 68 тисяч гривень
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ «Полтаваобленерго» на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Про це повідомили у прес-службі відомства.
Як встановило Відділення, ПАТ «Полтаваобленерго» необгрунтовано вимагало від ТОВ «Лубнижитлобуд 2010» виконання робіт по перепідключенню двох існуючих об’єктів та реконструкції лінії між опорами (а це не відноситься до реконструкції по
...
Читати далі »
08.09.2012 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1982
(0)