Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Що може розповісти чоловічий поцілунок в різні зони жіночого тіла

Пристрасні поцілунки можуть відрізнятися багатьма факторами

Що може розповісти чоловічий поцілунок

Хіба є більш приємна річ, ніж поцілунок коханого чоловіка? Звичайно, сюди можна ще віднести: ласки, дотики, сюрпризи і теплі слова.

Однак чоловічі поцілунки можуть розповісти багато. Тому варто дізнатися декілька фактів, які точно здивують.
 
Що може розповісти чоловічий поцілунок

Цілує руки

Зустріти справжнього джентльмена в сучасних реаліях - це справжня удача. Більшість чоловіків забувають навіть про елементарні манерах, але кажучи вже про поцілунки в руку. Тому, якщо чоловік готовий цілувати жіночу руку, кожна може бути впевнена, що він просто хоче залишити правильні асоціації.

Поцілунки в щоку

Може здаватися, що поцілунки в щоку не несуть ніякого смислового навантаження, але важливо дивитися на деталі. Такий поцілунок вважається боязким, швидше за все, чоловік просто соромиться зробити більш рішучі кроки. Звичайно, не варто нічого додумувати, якщо мова йде про дружбу між чоловіком і жінкою, а поцілунок - це просто вітання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незабываемый поцелуй

Якщо жінка помічає, що чоловік соромиться, їй варто піти на рішучі кроки. І цього боятися не варто, адже далеко не у всіх чоловіків є сміливість і впевненість в своїх силах.


Що може розповісти чоловічий поцілунок

Поцілунки в шию

Такий поцілунок вважається інтимним. Як правило, якщо чоловік починає цілувати шию, він прямо вказує, що хоче фізичної близькості, так як мова йде про явну прелюдії. Всі жінки прекрасно розуміють натяк, просто іноді потрібно вміти давати відсіч і демонструвати свій характер.

Поцілунок в очі

Коли чоловік намагається бути ніжним і ласкавим, він починає цілувати в очі. В такому поцілунку криється теплота і романтика. Найцікавіше, що далеко не всі чоловіки використовували такий поцілунок. Тому, якщо він йде на такий крок, кожна може бути впевнена, що мова йде про сильну емоційної прихильності.


Що може розповісти чоловічий поцілунок

Боязкі поцілунки

Якщо чоловік не впевнений в своїх силах, він проявляє сором. І тут кожна повинна зрозуміти простий факт: якщо чоловік боязкий і цілує, він це не робитиме випадково. Щоб зробити такий крок, потрібно набратися сміливості. Кожна жінка може бути впевнена в реальних почуттях чоловіки.

Пристрасні

Пристрасні поцілунки можуть відрізнятися багатьма факторами. Важливо дивитися на тип чоловіка і аналізувати його поведінку глобально.

Пристрасні поцілунки
 

Наприклад, якщо він впевнений в своїх силах і демонструє самодостатність, то такий поцілунок не має ніякого значення. Сильну прихильність можна визначити, якщо у відносинах є сором.

По всьому тілу

Цілуючи тіло своєї обраниці, чоловік прямо показує, що вона важлива для нього. Якщо немає почуттів і емоцій, то все тіло ніхто цілувати не буде. Так надходять тільки ті, хто відчуває емоційну і фізичну прихильність.

Незвичайні місця


Поцілунок по всьому тілу
 

Є й нестандартні місця, які також можуть цілувати чоловіка. Як правило, представники сильної статі просто шукають ерогенні зони, щоб доставити більше задоволення своєї обраниці.

Певний сенс у них є не завжди, тут вже повинна робити висновки кожна дама самостійно.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 296 | Теги: психологія, ВІДНОСИНИ, Поцілунок, Любов

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що додати у ванну для покращення стану ш...

/_pu/61/51092147.jpg

Модна інвестиція: речі, на яких жінка не...

/_pu/55/66256333.jpg

Пасха творожная царская

/_pu/57/49227803.jpg

Декілька причин, чому у жінки пропадає л...

/_pu/60/68430995.jpg

Гостиная комната в стиле минимализм

/_pu/56/42910516.jpg

Доза спиртного в добу, яка може викликат...

/_pu/57/68440621.jpg

Найкорисніші продукти для борютьби з жир...

/_pu/56/69474559.jpg

Як правильно займатися сексом: цінні пор...

/_pu/55/71553244.jpg

В чем эффективность современной лазерной...

/_pu/56/50200790.jpg

Переваги тренувань для здоров'я серц...

/_pu/56/74886276.jpg

Як за лічені хвилини упорядкувати посуд ...

/_pu/61/25760228.jpg

Продукти, які здатні руйнувати слизову о...

/_pu/57/05464806.jpg