Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як назавжди покращити свої сімейні стосунки із чоловіком: що робити, а що не варто?

Якщо пара знаходиться у цивільному шлюбі, то підштовхнути до одруження чоловіка може вагітність дружини


Як назавжди покращити свої сімейні стосунки із чоловіком

Турбота

Цей прийом потрібно використовувати тільки в тому випадку, якщо ви любите домашнє господарство і не жахайте від виду кухонної плити. Ви знаєте, які страви чоловік найбільше любить чи які мріяв скуштувати? Обов'язково їх приготуйте та пригостіть свого чоловіка у приємній романтичній обстановці.

Цілком можливо, що ваш чоловік оцінить ваші старання і не захоче втратити таку господарську жінку. Однак може статися і зворотний ефект - якщо ваш обранець любить екстрим і не виносить рутини, то він може переглянути своє ставлення до вас. У цьому випадку він може відмовитися від вас, тому що не захоче занурюватися в побут, який здається йому нудним і нецікавим.

Перегляд відносин

Як змусити його одружитися? Одружуватися - не обов'язок. Перегляньте своє ставлення до шлюбу та партнера. Уявіть протилежне: ви — молода гарна дівчина, яка хоче втілити якусь свою мрію в реальність, а ваш коханий вимагає від вас дитину, хоч ви розумієте, що зовсім не готові до цього. Як ви почуватиметеся при такому тиску? Чи не відвідує вас думка про те, що ви як особистість нічого не означаєте для коханого?

Відкиньте містику: родинні душі, минулі життя та інше, включаючи другі половинки. Чи не здається вам, що якби хтось ставив завдання знайти другу половинку, то людина народжувалась би з одним оком, однією ногою, половиною рота тощо? І сенс життя був би одним: знайти людину, чий рот, ніс, очі та ноги ідеально гармонували з вашими. Смішно, правда?

Міф про те, що людині потрібен хтось для щастя, нав'язаний тими самими психологами. Навіщо? Тільки уявіть, яке це поле для роботи містиків, езотериків, ворожок, та й самих психологів, очевидно. Людські страхи та слабкості завжди будуть стражданням для одних та золотою жилою для інших. Стати щасливою всередині себе без присутності поряд коханого. Нехай вам буде добре окремо. Тоді ви зможете бути щасливими та разом теж.

Кохана людина перестане виконувати досить важкий обов'язок: заміняти вам увесь світ, і щастя також. Знаєте чому у вас немає почуття щастя? Бо ніхто не пояснив, як його знайти. Дівчина виростає та шукає щастя, зустрічає людину і каже: «Ось щастя!» Минає час, і щастя більше немає, людина стала іншою. Все пішло. Чому? Просто це хворі, хворі стосунки, які потрібно або розірвати, або реанімувати.

Коханий сприймався як особистий наркотик. Спочатку для польоту та настрою потрібно було трохи, потім більше і більше. Тепер уже й квіти сприймаються як даність та обов'язок чоловіка. Нехай ваше щастя буде всередині вас, тоді не доведеться шукати його зовні, і питання, як змусити чоловіка одружитися, відпаде саме собою.

Шість кроків для підкорення чоловіка

З'ясуйте його ставлення до шлюбу.
Як уже було сказано, що чоловіки дуже бояться шлюбу, і для вас головне завдання на цьому етапі — з'ясувати, як він взагалі відноситиме до весілля, що для нього створення сім'ї і чи має він у планах, колись одружується. Це можна зробити за допомогою навідних питань після перегляду фільму, де стосунки успішно закінчилися шлюбом або обговорити весілля друзів. Запитайте, що він про це думає, як ставитися до того, що люди вирішуються на такий важливий крок і т.д.

Наведіть аргументи.
Якщо на попередньому етапі ви з'ясували, що ваш обранець не поспішає одружитися, не вважає, що одруження змінить його життя на краще, у цьому випадку вам потрібно буде добре постаратися переконати його. Ваше головне завдання підкинути йому більше доказів того, що після створення сім'ї ви станете ще щасливішими.

Як це зробити? Вам допоможуть фільми з гарним фіналом, де все закінчилося весіллям, і всі були лише щасливими від цього. Ходіть із коханим на такі фільми, підкидайте йому їх. Якщо ваш чоловік любить читати, подаруйте йому книгу із романтичним сюжетом, підкидайте статті в інтернеті. Постарайтеся більше спілкуватися зі щасливими сімейними парами, можливо, ваш коханий, перебуваючи в такій компанії, зрозуміє, що і йому час мати сім'ю.

Потоваришуйте з рідними вашого чоловіка.
Важливо не тільки мати з родиною коханого добрі стосунки, а справити на них незабутнє враження. Найголовнішим вашим союзником буде мати вашого коханого.

Ви повинні показати їй, що ви ідеальна дружина для її сина. У всьому погоджуйтеся з нею, нехай вам подобається все, що їй подобається. Просто будьте її подругою. Адже всім відомо, що чоловік обирає собі дружину, яка чимось схожа на його матір.

Стати головною опорою для вашого чоловіка.
Нехай він відчує, що ви справді його половинка, що він не зможе без вас. Підтримуйте його завжди і у всьому, хваліть, дбайте про нього. Робіть йому приємні сюрпризи та не обмежуйте свого чоловіка у волі – довіряйте йому.

Внесіть у ваше життя різноманітність.
Будьте цікавою, інтригуючою, знаходите для себе нові хобі. Для чоловіків дуже важливо, коли жінка є різною. Одноманітне життя може втомити його, і він взагалі забуде про слово «весілля».

Уява сімейного життя.
Працюючи з переконаннями людини, у психології є така модель поведінки «якби …». Тобто, в даній ситуації вам потрібно поводитися у відносинах з чоловіком так, ніби ви вже одружені. Якщо ви живете разом, подбайте про те, щоб вдома вашого коханого чекала завжди тепла і смачна вечеря, чиста квартира, дбайлива та усміхнена кохана жінка. Якщо йому важливо це і він відчуває турботу, підтримуйте такі умови, тоді він перестане боятися нового етапу у ваших відносинах і зрозуміє, що так добре йому буде з вами завжди, навіть коли ви одружитеся.

Як змусити одружитися чоловіка на собі і чи це вам потрібно?

Чоловік же схожий на переляканого звірка, він може сильно любити жінку, але пов'язувати себе серйозними шлюбними путами не поспішає. Штамп у паспорті відіграє істотну роль лише для жінки, для чоловіка це не має значення.

Перш ніж змусити чоловіка захотіти одружитися, треба все добре обміркувати. Шлюб — справа серйозна: це не лише щасливий фінал казки, це і початок нового сімейного життя, де дівчина вже йде не одна, а поряд із коханою людиною. Це негаразди та щасливі дні, це злети та падіння, це побут та щоденна праця.

Якщо дівчина готова до побутових випробувань: прати шкарпетки, готувати, мити посуд і вирішувати всілякі побутові проблеми, щоб почути довгоочікувану пропозицію, ознайомимося з маленькими хитрощами.

Як побороти чоловічі страхи у відносинах

Як побороти чоловічі страхи у відносинах

Щоб позбавити його від чоловічого страху перед серйозними стосунками чи одруженням, вам потрібно усунути фактор ризику. Встаньте на краю цього мінного поля і підказуйте напрямок руху, щоб він впевнено дойшов до вас навіть із зав'язаними очима.

Якщо він не надто прагне довгострокових відносин з вами, значить, або ВИ - не ТА, яку він шукав, або ВИ не змогли його переконати в тому, що ВИ - саме ТА, яку він шукав. У нього не повинно бути жодного сумніву в тому, що Ви ТА, яку він шукає. Тож доведіть йому це.

Адже йому потрібна нагода припинити пошуки. І цим приводом маєте стати ВИ. Не сумніваюся, що у вас, коли йдеться про чоловіків, є цілий список вимог та побажань. Тоді нехай вас не шокує наявність у нього «кодексу ідеальної жінки». Допоможіть йому подолати цей чоловічий страх.

Не думайте, що він базується виключно на зовнішніх даних. Все набагато серйозніше. Звичайно, можна бути абсолютною лялечкою, але це не задовольнить його в усіх відношеннях. Скільки разів ви, прочитавши бульварну газетку, казали: «Як же міг такий і такий її кинути? Вона ж просто карколомна».

Напевно, тому й кинув, що вона — «просто карколомна»... більше нічого йому запропонувати не могла. Зовнішність - це здорово, але мало бути приємною очей картинкою. Якщо ви хочете, щоб він став вашим назавжди, треба буде задовольнити всі його потреби та бажання. Боїтеся, що не зможете? Тепер ви розумієте, чому чоловіки не хочуть одружитися?

Будучи одномірною жінкою, ви ніколи не зможете позбавити його фобії довгострокових відносин. Для цього треба бути максимально багатостороннім. У будь-якого мужика є реєстр якостей, у якому він ставить галочки, щоб перевірити, наскільки будь-яка кандидатка у подружжя відповідає його ідеальному жіночому образу.

Ось вам інсайдерська інформація про те, що він шукає у жінці:

Чи годиться вона мені за дружину?

Опитувальний лист:
 • Чи гарна вона?
 • Чи буде вона мені другом-приятелем?
 • Чи можна з нею поговорити до душі?
 • Чи гарна вона як коханка?
 • Чи важко з нею жити?
 • Чи весела вона людина?
 • Чи захищатиме вона мене?
 • Чи дбатиме вона про мене?
 • Чи здатна вона подбати про себе?
 • Чи розумна вона?
 • Чи можна їй довіряти?
 • Чи довірлива вона?
 • Чи зможе вона догоджати мені?
 • Чи можу я догодити їй?
 • Чи є у ній пристрасть?
 • Чи розсудлива вона?
 • Чи цікава вона людина?
 • Чи незалежна вона людина?
 • Чи не залежатиме вона патологічно від мене?
 • Чи віритиме вона в мене?
 • Чи я віритиму в неї?
 • Чи сексуальна вона?
 • Чи кумедна вона людина?
 • Чи впевнена вона у собі?
 • Чи та вона, яку я шукаю?
Так, це довгий та заплутаний список, але як йому таким не бути? Ви повинні розуміти, як багато від нас просите. Ви хочете, щоб ми присвятили себе на все життя. А життя це дуже багато часу. Тому хлопцеві треба підстрахуватися з усіх боків. Ви готові на це?

Основні причини, чому чоловіки не хочуть одружуватися

Про кохання ми вже поговорили, тепер розглянемо інші, не менш важливі причини, які зупиняють чоловіків від важливого кроку

По-перше, це небажання брати на себе відповідальність за сім'ю. Сюди включається як фінансова сторона, і моральна. Адже треба буде не лише забезпечувати сім'ю (з цим, до речі, допоможе жінка). Доведеться також виховувати дітей та вирішувати проблеми батьків та родичів з обох сторін. А це вже серйозне випробування для мужиків та загроза їхньому безтурботному волелюбному життю.

По-друге, не можна скидати з рахунків вплив відносин між батьками на бажання хлопця брати шлюб
Тут однаково негативно позначаться як постійні сімейні розбирання, які супроводжували все дитинство хлопця, так і модель неповної сім'ї, в якій вся увага матері та бабусі приділялася єдиному чаду

У першому випадку цілком закономірно чоловік відтягуватиме момент одруження, не бажаючи ув'язати в безпричинних сварках і непорозуміння

По-друге, йому не захочеться змінювати отримуваний комфорт на невідомість, яка приховується в сімейних стосунках із жінкою.

По-третє, важливою причиною небажання чоловіка одружитися може стати неприємний досвід першого шлюбу. Розлучення, поділ майна, виплата аліментів — все це залишає глибокий слід у душі чоловіка, і він ще довго з побоюванням дивитися на можливі повторні шлюби

У той же час, він як ніхто розуміє, що одружився він з доброю дівчиною, яка згодом перетворилася на озлоблену мегеру. То де взяти гарантії, що в другому шлюбі така історія не повториться? Ось і відтягують розлучені чоловіки цю подію усілякими способами, щоб убезпечити себе від таких ризиків і насолоджуватися любов'ю у вільних відносинах.

По-четверте, багато чоловіків справді не замислюються про шлюб. Якщо жінка у віці 25-30 років вже, як кажуть, «спить і бачить» весільну сукню, то для сильної статі цей момент «ікс» ще не настав. Сучасні чоловіки, ті, що дійсно хочуть мати сім'ю, бажають її створювати, вже маючи якусь матеріальну базу. І це не мінус, а позитивна риса. Так що для початку потрібно розібратися, чому саме не хоче одружитися ваш партнер - може він просто готує основу для вашого шлюбу, чекаючи з вашого боку розуміння і підтримки.

Ну і по-п'яте, багато жінок самі спочатку погоджуються на вільні відносини та громадянський шлюб, запевняючи, що весілля та штамп у паспорті для них не головне. Їхня думка дуже часто змінюється. Особливо, якщо цьому сприяють натяки подруг, зауваження батьків, споглядання щасливих сімейних пар в оточенні. А ось хлопцям такий розклад ідеально підходить – зручно, комфортно, без зайвого напруження, без великої відповідальності та сковування волі. Отже переходити з цього етапу буде досить важко, але цілком можливо при взаємному коханні та повазі партнерів, їх умінні слухати та чути бажання один одного.

Секретні фрази

По суті, змусити одружитися з чоловіком не дуже важко – перш за все, треба працювати над собою.

Побита фраза "чоловіки люблять очима, а леді вушками". Аж ніяк, чоловіки також тануть від лагідних слів. Є секретні фрази, на які ведеться будь-який чоловік.

Наведемо, деякі з них:
 • Ти мій герой;
 • Ти геній чи ти такий розумний?
 • Ти мій коханий, ти найкращий, сміливий;
 • Я сумую за тобою, я люблю тебе так сильно;
 • Ти мене смішиш;
 • Ти мене розумієш;
 • Ти мене хвилюєш;
 • Мені добре з тобою;
 • Я люблю твої обійми;
 • Я схожу сума від твого погляду.
Як бачите, це не змова, це просто психологія. Всі фрази повинні вимовлятися щиро від чистого серця, що любить, і тільки тоді це буде мати ефект. У наше бурхливе століття інтернету, соціальних мереж жінок мучить питання — як утримати чоловіка на відстані?

Скринька відкривається просто - треба постійно підтримувати його інтерес і підкріплювати почуття. Розлука - це не драма, це цілком подолальні обставини. Розлука в цьому випадку виступає, як помічник, вона дає час краще пізнати один одного, розібратися у своїх почуттях. За допомогою спеціальних програм можна влаштовувати відео зустрічі та говорити про свої почуття з коханим. Можна зайнятися самоосвітою, зайнятися своєю зовнішністю, удосконалювати своє кулінарне мистецтво.

Чому чоловік одружується

Якщо брати до уваги таку явну антипатію до шлюбу, то чому чимала частина сильної статі вирішує одружитися?

Розглянемо найпопулярніші причини:

Шукає господиню для свого житла

Мабуть, найпоширеніша і часто не до кінця усвідомлена причина. Молода людина може потребувати помічниці, оскільки звик, що за нею все доглядають. Він вважає, що у шлюбі жінка просто повинна займатися всіма домашніми справами. Вони включають прання, готування, прибирання, прасування і багато інших речей, які даються насилу більшості молодих людей.

Так іноді одруження стає порятунком від типових турбот. До речі, хлопець може цілком позитивно ставитись до дівчини і навіть любити її, але неусвідомлено погоджуватися на шлюб саме заради комфорту.

Вагітність дівчини

Найчастіше вагітність стає несподіванкою, яку всі хлопці сприймають по-своєму. До деяких лише тоді доходить, що тепер все серйозно і дитині потрібний батько. Іноді все ж таки обставина є примусом, що тільки породжує нові проблеми.

У будь-якому випадку, дівчині не варто утримувати того, хто їй просто користується. Якщо ви хочете малюка, то обговоріть це зі своїм чоловіком. Якщо він вас любить, то подібна розмова змусить його замислитись про ваше майбутнє.

Регулярне статеве життя

Регулярне статеве життя

Чого хочуть більшість чоловіків? Звичайно ж, регулярності в інтимному житті. Подружній обов'язок є умовним зобов'язанням, яке слід виконувати. Очевидно, таку послугу може надавати дівчина і в цивільному шлюбі, але не всі жінки погоджуються на спільне проживання без офіційного документа. Таким чином, природне бажання стає причиною серйозного заходу. Таке рішення також приходить несвідомо.

Боязнь втратити кохану людину

В даному випадку молодик дійсно закоханий у свою половинку. Він хоче зв'язати себе шлюбом через те, що дорожить дівчиною і боїться її втратити. Іноді пасія може поставити умову, але бажання підробити неможливо. Таких хлопців можна лише підштовхнути до дії, яку вони все одно вчинили б.

Меркантильні цілі

Що отримує чоловік у шлюбі із меркантильною метою? Іноді цінністю є прописка, громадянство чи матеріальні блага. Нерідко чоловіки одружуються з дівчиною, щоб досягти висот у кар'єрі. Це може бути не лише солідність сімейної людини, а й робота, пов'язана з дамою чи її родичами. Все-таки батько нареченої, керуючий компанією, де працює молодик, дуже спокушає серйозні дії.

Також існують і звичайні альфонси, які воліють лежати на дивані та жити за чужий рахунок. Зазвичай вони вибирають старших жінок, які всі розуміють, але теж хочуть любові і ласки. Подібний фіктивний шлюб аж ніяк не рідкість у наші дні.

Чоловік просто погоджується із бажанням дівчини чи батьків, які постійно говорять про шлюб. Він сам приймає рішення, але робить це тяжко та неохоче, адже його просто змушують. Подібні молоді люди часто є сором'язливими і нерішучими, тому ця ситуація не є якоюсь несподіванкою.


Меркантильні цілі

Прийшов час

Чоловік зрозумів, що у його віці необхідно мати дружину. Зазвичай це підштовхує і сімейність оточуючих. Якщо всі друзі навколо одружені, то хлопець починає думати, що йому це необхідно. Таке стереотипне мислення часто спричиняє необдуманий вибір дівчини. Він вважатиме, що якщо до цього не знайшов кохання, то й потім його вже не зустріне. Зрозуміло, пасією стане приємна людина, але не більше.

Хоче дітей

Не тільки у жінок існує мрія набути потомства. Деякі хлопці просто люблять дітей і одного разу розуміють, що готові зробити цей серйозний крок. Найчастіше такі молоді люди серйозно ставляться до інституту шлюбу і вважають, що дитина має народитися в сім'ї.

Іноді бажання завести малюка є частково марнославним. Великий бізнес, хорошу посаду чи знання необхідно комусь передати. Саме тому деякі чоловіки хочуть не саму дитину, а радше спадкоємця.

Потреба у «матусі»

Такі молоді люди зазвичай розпещені своїми матерями і дуже прив'язані до них. Вони не можуть у дорослому житті обходитися без цієї турботи, але вік не дозволяє їм жити з батьками. Тоді чоловік знаходить жінку, яка йому теж приділяє багато уваги і вирішує одружитися з нею. У цій пасії він бачить відбиток своєї матері.

Як розвести одруженого і вийти за нього

Як розвести одруженого і вийти за нього

Перш ніж розвести одруженого, вам належить стати його коханкою. Мабуть, важко знайти історію, в якій чоловік наважився б піти з сім'ї, просто поспілкувавшись з іншою жінкою. Якщо подібний статус вас не бентежить, ви переконані, що саме ця людина вам потрібна і готова рушити до потрібної мети, то вам можуть допомогти деякі рекомендації.
 
1) Не влаштовуйте істерик. Якщо дружина вашого коханого підозрює, що у нього є зв'язок на стороні, то, найімовірніше, йому вистачає конфліктів та вдома. Малоймовірно, що чоловік захоче поміняти одну незадоволену жінку на іншу – розлучення супроводжується певними труднощами та змінами у житті, і обранець навряд чи піде на все це, якщо вважатиме вас істеричкою.

2) Доглянута зовнішність. Багато дружин, через якийсь час після укладення шлюбу починають приділяти менше уваги своєму зовнішньому вигляду. У деяких немає на це часу за повсякденними турботами та домашніми справами, інші просто лінуються і щиро вважають, що їм це більше не потрібно, адже вони вже одружені. Проте чоловік завжди помічає, доглянута його супутниця чи ні. Вам необхідно завжди чудово виглядати на побаченнях із коханим. Чисте волосся, акуратний манікюр, регулярна депіляція, догляд за шкірою, легкий макіяж – все це має бути у переліку правил без винятків. Також у жодному разі не забувайте про спокусливу нижню білизну та одяг, який максимально підкреслить ваші переваги.

3) Інтимне життя. Більшість чоловіків йдуть на зраду, будучи незадоволеними інтимною стороною життя з дружиною. Звичайно ж, у ваших взаєминах таких проблем не повинно бути. Покажіть коханому, що він вам бажаний чоловік і вам завжди хочеться близькості з ним. Багато жінок прив'язують себе коханців саме сексом, розуміючи, наскільки він важливий більшість представників чоловічої статі. Звичайно, не може бути й мови про те, щоб відмовляти коханцеві в інтимній близькості, будучи чимось незадоволеним або намагаючись таким чином маніпулювати ним. Така поведінка не прив'яже вас до нього, а лише відштовхне.

4) Образ можливої дружини. Ну і, само собою, вам слід показати, що ви гарні не лише у статусі коханки, а й можливої дружини. Під час побачень із чоловіком демонструйте йому свої навички у побуті, згадуйте про якісь домашні справи, які нещодавно робили. У чоловіка не повинно скластися враження, що ви гарні, доглянуті і завжди у хорошому настрої, тому що не завантажені домашнім господарством. Навпаки, нехай знає, що всі перелічені позитивні якості є сусідами з ще однією вашою гідністю – господарчістю. Але при цьому покажіть обранцеві, що готування та догляд за будинком у вас виходять легко і невимушено, і вам не заважають розвиватися в інших напрямках. Подібне відкриття дасть вам істотну перевагу перед його дружиною.

Як будувати стосунки з чоловіком

Щоб партнери жили довго та щасливо, їм необхідно навчитися вибудовувати стосунки. А для цього є певні правила, які порушувати не можна.

Що це за правила?

Якщо ви вирішили будувати стосунки з чоловіком, треба визначитися зі своєю самооцінкою. Занижена або, навпаки, занадто завищена, вона заважатиме стосункам. Ви повинні поставити перед собою чітку мету: яка людина вам потрібна для спільного життя та якими ви уявляєте ваші стосунки зі своїм партнером.

Велике значення має перше враження, яке дівчина зробить на хлопця. Навряд чи він захоче збудувати сім'ю з легковажною особою. Слідкуйте за постановкою мови. Не користуйтеся надто яскравою косметикою, вибирайте зручний та практичний одяг та взуття. Не забувайте, що ви дівчина, тому перший крок до знайомства повинен зробити хлопець.

Відносини чоловіка та жінки мають будуватися на коханні, довірі, повазі, чесності. Міцні стосунки будуються на жіночій мудрості. Не ображайтеся через дрібниці, не влаштовуйте скандали, вмійте промовчати там, де це потрібно.

5 причин, з яких чоловік не готовий одружуватися зараз

Неодружені чоловіки діляться на дві великі категорії:
 • не готові до шлюбу, але які допускають його у майбутньому,
 • категорично не прийнятні офіційні відносини.
Психологи називають такі важливі причини для чоловіків, через які вони відкладають весілля.

Нема грошей

Він вважає, що має накопичити достатньо коштів, щоб забезпечити супутницю життя. І це хороший підхід, якщо дорогий справді хоче облаштувати побут, а не використовує слова для виправдання. А чому чоловіки одружуються лише тоді, коли створять міцну матеріальну базу? Так вони почуваються впевненими та незалежними.

Чи не нагулявся

Він хоче насолодитися свободою повною мірою. Пожити для себе, зірватися в несподівану поїздку до Китаю, вмотати з друзями на всі вихідні на рибалку... Він розуміє, що сімейне життя не завжди передбачає такі розваги. І готовий змиритися зі станом справ… Але згодом.

Врахуйте, деякі чоловіки дуже цінують свободу і не хочуть змінювати спосіб життя. Вони досягли успіху на роботі, звикли дбати про себе самі, у них є милі та кумедні звички (наприклад, попити пиво в суботу та порубатися в комп'ютерну іграшку до 4 ранку), від яких вони не відмовлятимуться. Навіть якщо ви вже мешкаєте разом. Такий громадянський чоловік не хоче одружуватися, а мріє про слухняну та невимогливу коханку.

Негативне ставлення до шлюбу

Яке ставлення сформувалося до заміжжя у суспільстві сьогодні? Про це красномовно говорять приказки: «Добру справу шлюбом не назвуть», «Молодому одружуватися рано, а старому пізно», «Одружився раз, а плачеться повік». А формулювання щодо одруження? "Зв'язати узами шлюбу", "окільцювати", "окрутити" - після таких слів перед очима постає картина пограбування, а ніяк не повітряний малюнок щастя та любові. І чоловік вважає, що інститут шлюбу зжив себе, а вільні відносини набагато перспективніші і кращі. Однак якщо жінка з ним не погоджується, то може переконати коханого, якщо постарається.

Невідповідний вік

Він вирішив, що не піде до РАГСу раніше 35 років. І крапка. Це раніше не мучилися питанням, скільки потрібно одружитися чоловікові (це могло статися і в 18). Сьогодні віковий рубіж відчутно посунувся. На жаль, у чоловіків та жінок він не збігається. Дівчата вже у 25 років починають бити на сполох, а хлопці не турбуються про офіційний шлюб ще довго.

Не хоче весілля

Одружується він не проти. Але одна думка про пишну урочистість, сотню родичів (причому з деякими він навіть не знайомий), лімузин, застілля, конкурси, викликає у нього нервовий тик. Змінити його ставлення навряд чи вдасться. А відмовитися від урочистостей та розписатися у спокійній обстановці – можна.

Всі люди народжуються вільними і рівними в правах, але деякі потім одружуються.

Як змусити одружитися чоловіка на собі, якщо ви перебуваєте у цивільному шлюбі?

Як змусити одружитися чоловіка на собі

Якщо пара знаходиться у цивільному шлюбі, то підштовхнути до одруження чоловіка може вагітність дружини. Але це буває не завжди. Якщо люди люблять один одного, то захочуть створити законну сім'ю, щоб дитина зростала в такій сім'ї. Якщо дітей не хочуть, значить, нічого не вийде від такої витівки. Термін громадянського шлюбу 5 років, якщо пара не розписалася, то вже не розпишеться.

Треба, перш за все, змінитись самій, щоб змусити громадянського чоловіка одружитися. Змінити імідж, поміняти зачіску, одяг, записатися на танці, піти на дівичник, бути веселою та позитивною — це змусить його злякатися втратити кохану жінку. У чоловікові має прокинутися азарт мисливця, він повинен завойовувати свою жінку знову і знову.

Можна довести ситуацію до того, що вже чоловік сам наполягатиме на шлюбі.


Схожі матеріали:

👁 568
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: шлюб, одруження, статеве життяВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg