Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Літаюче таксі Pantuo Pantala Concept H з Шанхаю виглядатиме як Lilium Jet, але обіцяє досягти більш високих швидкостей
Lilium обіцяє запас ходу 250 км при швидкості 280 км/год

Літаюче таксі Lilium - один із найпередовіших у світі проектів eVTOL

Форма ската манти, велике заднє крило із загнутими вгору кінчиками, передні качки, величезні ряди невеликих електричних реактивних двигунів, розташованих уздовж крил – це китайська розробка таксі Pantuo Pantala Concept H, яке виглядатиме як Lilium Jet з Німеччини.


Літаюче таксі Pantuo Pantala Concept H
 

Але у ньому є ключові відмінності eVTOL. Якщо Lilium нахиляє лише рухові установки, Pantala призначена для нахилу всіх крил. У той час як Lilium запускає 36 невеликих електричних форсунок і просуває філософію маленьких вентиляторів, Pantuo оснащений всього 22 вентиляторами, кожен з яких має набагато більший діаметр.

Перевага великих вентиляторів полягає у більш енергоефективному зависанні. Недоліки - жорсткіше масштабування, більший шум і менш ефективний крейсерський політ через невеликий додатковий опір у горизонтальному польоті.

Літаюче таксі Pantuo Pantala Concept H
 

Літак Pantuo використовує стандартну п'ятимісну кабіну, в той час як Lilium розширила свій літак до семимісного. Lilium обіцяє запас ходу 250 км при швидкості 280 км/год, а Pantuo каже, що таксі, що літає, Pantala Concept H буде відповідати цьому діапазону, але буде рухатися швидше, ніж 300 км/год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Renault представив концепт літаючого автомобіля AIR4, натхненний легендарним Renault 4
 
Літаюче таксі Pantuo Pantala Concept H
 

Слід підкреслити, що літаюче таксі Lilium - один із найпередовіших у світі проектів eVTOL, з кількома сотнями мільйонів доларів вкладень у розробку, декількома сотнями співробітників та безліччю льотних випробувань прототипів.

 


Схожі матеріали:
   Категорія: Технології | Переглядів: 123
Теги: eVTOL, lilium, літаючий транспорт, літаюче таксі | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ