Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Кілька речей, яких не повинно бути в житті жінки

У кожного з нас є певні потреби, задоволення яких ми і шукаємо в шлюбі

Кілька речей, яких не повинно бути в житті жінки

Ви можете бути успішною бізнес-леді або відданою домогосподаркою. Любити здобні булочки або келих червоного вина. Фліртувати з чоловіками або залишатися вірною своєму обранцеві. Але деякі речі ні за яких умов не повинні бути присутніми у вашому житті, якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою.

Загалом-то, людині для щастя треба не так вже й багато: впевненість в завтрашньому дні і задоволеність днем ​​сьогоднішнім. Чи відчуваєте ви ці почуття?

Якщо ваша відповідь - «ні», то напевно у вашому житті присутній одна з речей, перерахованих нижче.


жінка

Не улюблена робота

Вона може бути дуже престижної або високооплачуваної, але ви все одно не будете щасливі, адже кожен день йдете на роботу як на каторгу.

Професійна реалізація - важлива складова нашого життя, вона перегукується з реалізацією особистісної: саме на роботі ви можете реалізувати якості, закладені в вас природою.

Не задовільні відносини

У кожного з нас є певні потреби, задоволення яких ми і шукаємо в шлюбі. Якщо у вас є потреба бути потрібною, а чоловік ніяк не демонструє те, що він в вас потребує, ви напевно не станете щасливою. Правда, є хороша новина: для того, щоб виправити ситуацію, іноді можна просто попрацювати над відносинами, а не розлучатися.

Плутанина в фінансах

Можна мати пристойну зарплату і ще кілька джерел доходу, але при цьому так бездарно управлятися з грошима, що життя перетвориться на суцільний стрес. А можна мати скромні доходи, але розуміти, як їх розподіляти, і відчувати себе цілком задоволено. Плутанина в фінансах створює додаткові стреси.

Надлишок речей

Так, процес покупки приносить велике задоволення. Але з часом обновка втрачає свою актуальність і відправляється в дальній кут шафи. А ми купуємо ще і ще. Речі накопичуються, і через якийсь час їх стає так багато! Позбавляйтеся від непотрібних речей. Цим самим дією ви на енергетичному рівні звільняєте місце для нового у своєму житті.

Токсичні люди

Можливо, серед ваших знайомих таких досить: одні намагаються вами маніпулювати, інші забирають надто багато часу, не даючи нічого взамін. Токсичні відносини не приносять ніякої користі. Спробуйте бачитися з такими людьми як можна рідше, і у вас з'явиться час для нових корисних зустрічей.

Самообман

Чим частіше ми себе обманюємо, тим більше занурюємося в якусь паралельну реальність, яка не має нічого спільного з дійсністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ознаки, за якими чоловіки обчислюють непорядну дівчину

Якийсь час самообман допомагає нам триматися на плаву: щиро вірити в непорушність відносин, в свої таланти, яких немає, в своїх перевагах, які не розвинені. Але в один не дуже прекрасний момент вам все-таки доведеться опинитися віч-на-віч з реальністю. Удар може виявитися занадто сильним.

Панікерство

Тривожність, очікування гіршого, страх перед подіями - все це тримає вас в постійному стресі. Замість того щоб насолоджуватися поточним моментом, ви постійно боїтеся: а що буде завтра? Виженуть мене з роботи? Кине мене чоловік? Зламає чи ногу дитина? Від панікерства позбутися можна, ось тільки для цього варто трохи попрацювати над собою.

Потрібно запитати себе: «Що буде, якщо станеться те, чого я боюся? І як я можу вплинути на те, щоб цього не сталося?». Коли ви зробили всі можливі заходи, варто розслабитися і повірити в свою щасливу долю.


Схожі матеріали:

👁 447
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: особисте життя, жінки, психологія, щастя
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


3 грубі помилки при поливі розсади, які ...

/_pu/63/50717968.jpg

Як відрізнити силіконові груди від справ...

/_pu/62/34244353.jpg

Як жінці зрозуміти, що чоловік нею корис...

/_pu/64/76106238.jpg

«Сільський» спосіб посіву редиски: вирос...

/_pu/62/10917751.jpg

5 продуктів, які допоможуть підбадьорити...

/_pu/63/92401352.jpg

Що посадити поряд з трояндами, щоб відля...

/_pu/62/50342908.jpg

Як і чим поливати огірки, щоб вони не гі...

/_pu/63/30145600.jpg

Що потрібно врахувати при посадці баклаж...

/_pu/63/24833857.jpg

Чому не потрібно допомагати, коли не про...

/_pu/66/62984932.jpg

Як покращити стан волосся в домашніх умо...

/_pu/66/97501247.jpg

Урожайність помідорів підвищить одна про...

/_pu/63/22179989.jpg

Як відбілити нижню білизну – лише переві...

/_pu/63/79075154.jpg