Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Ознаки, за якими чоловіки обчислюють непорядну дівчину

Більшість чоловіків цінують порядних дівчат і хочуть з ними побудувати серйозні стосу

Ознаки, за якими чоловіки обчислюють непорядну дівчину

Більшість чоловіків цінують порядних дівчат і хочуть з ними побудувати серйозні стосунки. Така дівчина не буде користуватися чоловіком, зраджувати йому, маніпулювати ним і за неї не буде соромно.

Але в сучасному світі таких дівчат не так багато, тому що багато дівчат переслідують свою вигоду і не прагнуть мати гарні відмінні риси.

Існують ознаки, які говорять про те, що дівчина непорядна і від неї потрібно триматися подалі. Але які це ознаки? Назвемо декілька ознак того, що дівчина непорядна.


дівчина

Вона постійно просить гроші

Якщо дівчина постійно просить в чоловіка гроші, тоді вона користується ним.

Таку дівчину не можна назвати порядною, тому що для неї важливий лише власний комфорт і турбота про себе. Якщо чоловік не буде давати їй гроші, тоді вона просто від нього піде.

Вона порушує ваші особисті границі

У кожної людини повинні бути особисті границі, які не можна порушувати нікому. Але якщо дівчина їх ігнорує, тоді її не можна назвати порядною.

Вона може лазить в вашому телефоні, брати собі ваші гроші, перевіряти кишені і так далі. Їй просто все одно ви і ваші особисті границі.

Вона фліртує з іншими чоловіками

Флірт з іншими чоловіками неприпустимий, якщо дівчина знаходиться в стосунках або шлюбі. Їм вона показує себе не З найкращого боку.

Одного разу простий флірт може перерости в щось більше. Про це варто пам'ятати і тримати таку дівчину на відстані від себе.

Вона грубіянить іншим людям

Хамською, поведінкою дівчина показує своє справжнє обличчя. Причому з вами вона може спілкуватися досить-таки мило і культурно, але іншим людям вона може запросто нагрубити або образити їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька речей, які здатні розтопити серце чоловіка

Не варто думати, що це нормальна поведінка і з вами Вона не буде так себе вести. В майбутньому вона і вас буде посилати куди подальше, лаяти і прини зувати.

Вона маніпулює вами

Якщо жінка любить маніпулювати вами, тоді вона таким чином задовольняє свої потреби.

Але таку жінку не можна назвати порядною, тому що вона грає на чоловічих почуттях. Не варто їй підкорятися і виконувати її забаганки, ось такий жінки краще піти.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 274 | Теги: чоловіки, ВІДНОСИНИ, Характер, жінки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg